До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Нещодавно Уряд прийняв постанову, якою вніс зміни до Порядку призначення допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам та Порядку призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

16:24 22.02.2024

Працювала Координаційна група

22 лютого відбулося засідання Координаційної групи з визначення потреб населення у соціальних послугах Глобинської міської територіальної громади під час дії на території України надзвичайного або воєнного стану. Координаційна група була утворена відповідно до Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці/територіальної громади у соціальних послугах, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 19.04.2023 №130-Н.

15:30 22.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ щодо сплати податкового боргу

Фінансовий відділ виконавчого комітету Глобинської міської ради повідомляє, що станом на 01.02.2024, за даними Головного управління ДПС у Полтавській області по платниках податків обліковується податковий борг на загальну суму 3 092 068,66 грн.

16:44 20.02.2024

Сьогодні - 10-та річниця подвигу Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вдесяте в умовах війни з росією. Цьогоріч - під гаслом «Залишаємося гідними своїх героїв», тим самим пошановуючи всіх, хто загинув під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, та завдяки кому було змінено перебіг історії нашої держави.

08:19 20.02.2024

Про скликання  шістдесят третьої  сесії Глобинської міської ради

Про скликання шістдесят третьої сесії Глобинської міської ради

Відповідно до частини другої статті 42, частини шостої статті 46, пункту 2 частини третьої статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради скликаю шістдесят третю сесію Глобинської міської ради.

17:18 19.02.2024

Необхідно перевірити стан готовності документа - скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів"

Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон? Пам’ятайте: Ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html), переваги якого уже оцінили мільйони українців!

10:27 19.02.2024