Дата: від до Скинути

Фахівці робочої групи «Прозорість і підзвітність» провели аналіз та виявили можливі ризики по двох закупівлях Полтавської громади

08:55 31.01.2024

Номер та серія ID-картки, як їх знайти в документі? – Міграційна служба Полтавщини відповідає на актуальне запитання від громадян

У громадян часто виникає питання, як знайти серію та номер паспорта громадянина України в формі картки (на паспортах у вигляді книжечки вони перфоровані на усіх сторінках на правій частині обкладинки згори). На паспортах старого зразка серія паспорта позначається двома літерами, а номер – шістьма цифрами. Тож роз'яснюємо, де на ID-картці зазначається її номер.

12:23 30.01.2024

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Глобинської територіальної громади Полтавської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Глобинської територіальної  громади Полтавської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!

19:54 29.01.2024

Вшанували пам'ять Героїв Крут

29 січня біля пам’ятника Захисникам України відбулися заходи до Дня пам’яті Героїв Крут. Бій під Крутами, що відбувся у 1918 році, на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Крути, без сумніву, були, є і будуть однією з героїчних сторінок нашої історії. Вони стали  початком  нової  доби  в  історії  України.

10:46 29.01.2024

29 січня День пам’яті Героїв Крут.

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

10:00 29.01.2024

День затвердження Державного Прапора України

Наш державний символ. Поєднання кольорів, яке є в кожній українській домівці. Стяг, під яким воїни боронять незалежність нашої держави, який спортсмени підіймають на міжнародних аренах, з яким люди по всьому світу виходять на площі, щоб підтримати Україну. Символ, на який рівняємося, співаючи “Душу й тіло ми положим за нашу свободу”.

13:26 28.01.2024

Протермінованими посвідченнями водія можливо користуватись під час воєнного стану

З початку цього року понад 11 тисяч громадян вперше отримали посвідчення водія. Ці документи дійсні 2 роки з дати видачі у сервісному центрі МВС. Після закінчення цього терміну їх необхідно обміняти.

13:24 28.01.2024