Особливості оформлення дитячого закордонного паспорта

Нагадуємо мешканцям Полтавської області, що процедура оформлення дитячого закордонного паспорта відрізняється від документування дорослих – такий паспорт може бути оформлений з народження та видається на 4 роки, присутність дитини під час подачі документів не завжди є обов’язковою.

11:35 08.01.2024

«Програма розширення можливостей жіночого підприємництва в Україні»

Естонська рада у справах біженців в Україні оголошує про відкриття п’ятого відбору на участь у «Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва в Україні» для жінок з Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей.

15:24 05.01.2024

ГРВІ: ЯК ЛІКУВАТИ І ЯК НЕ ЛІКУВАТИ

Зранку дитина йде до школи з рюкзаком, а вдень повертається – вже з кашлем, нежитем та лихоманкою. Привіт, сезон застуд осінь-зима.

08:48 05.01.2024

Пам'ятка щодо передачі та профілактики дифтерії!

На Київщині зареєстровано летальний випадок від дифтерії. У Київській області 73-річна жінка померла від дифтерії. 29 грудня 2023 року хвора була госпіталізована до лікарні, проте її життя не вдалось врятувати через довготривале самолікування й ускладнення, що виникли внаслідок хвороби. Також з'ясовано, що у померлої були відсутні щеплення.  Зазначимо, що це перший летальний випадок від дифтерії за 2023 рік.

08:21 05.01.2024

Що таке унікальний номер запису в ЄДДР? – Міграційна служба Полтавщини відповідає на актуальне запитання від громадян

У громадян часто виникає питання, що таке унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та де його знайти на паспорті громадянина України в формі картки. Тож, інформуємо, що унікальний номер запису в реєстрі (УНЗР) знаходиться на титульній стороні ID-картки з правого боку знизу (над номером паспорта).

10:03 03.01.2024