Пішов у вічність ветеран Глобинщини

20 березня 2021 року на 97 році життя помер  Мошляк Іван Каленикович, почесний громадянин міста Глобине, майстер зв’язку СРСР, з 1987 року - лідер ветеранського руху Глобинщини.

09:15 22.03.2021

ЗАПРОШУЄМО ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ  НА ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ

ЗАПРОШУЄМО ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ НА ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ

Шановні підприємці Глобинської громади! Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації  за участі фахівців ДП «Полтавастандартметрологія» ГУ «Держпроспоживслужби» у Полтавській області з радістю запрошує Вас на захід, що відбудеться 25 березня, з 14 до 15 години за допомогою онлайн зв’язку.

15:59 19.03.2021

21 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ КОЛЬОРОВИХ ШКАРПЕТОК І СОНЯЧНИХ ЛЮДЕЙ

Що потрібно знати про синдром Дауна пересічній людині. Це найчастіше генетичне відхилення у світі. Його не можна "вилікувати", ним неможливо "заразитися", адже це не хвороба. Однак у людей із синдромом Дауна часто буває знижений імунітет і цілий ряд супутніх захворювань, а тривалість їхнього життя в середньому, менша, ніж у інших. Кожна 700-а дитина у світі народжується з синдромом Дауна. Це співвідношення однакове в різних країнах, кліматичних зонах, соціальних прошарках. Воно не залежить від способу життя батьків, їх здоров’я, шкідливих звичок, харчування, достатку, освіти, кольору шкіри чи національності. Хлопчики та дівчатка народжуються з однаковою частотою. Батьки при цьому мають нормальний набір хромосом (каріотип).

15:34 19.03.2021

ЗЕМЛЕВЛАСНИКАМ І ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧАМ!!!

На виконання Указу Президента України від 22.07.2019 №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» та з урахуванням інформації, наданої Головим управлінням Держгеокадастру у Полтавській області, повідомляємо:

20:27 18.03.2021

МОЗ оновило правила прощання з людьми, померлими від COVID-19

Як повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, «відповідно до діючих правил та рекомендацій від МОЗу щодо безпечного поводження з тілами померлих осіб з підозрою або підтвердженням коронавірусної хвороби (COVID-19) люди мають можливість попрощатися, забрати тіло та поховати рідних за звичайною процедурою, але з обов’язковим дотриманням усіх необхідних заходів безпеки».

16:05 18.03.2021

Обласна рада прийняла Програму розвитку та підтримки  аграрного комплексу до 2027 року

Обласна рада прийняла Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу до 2027 року

На пленарному засіданні четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання 23 лютого депутати прийняли Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року.

11:23 17.03.2021

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора Глобинського міського будинку культури (м.Глобине, вул. Центральна,228)

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів» 11.03.2021 у приміщення відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади  директора Глобинського міського будинку культури (м.Глобине, вул. Центральна, 228).

15:38 15.03.2021

«Український доброволець – взірець патріотизму»

14 березня Україна відзначала День українського добровольця. Це свято справжніх патріотів, людей, які за покликом серця у важкий для своєї країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності. З цієї нагоди, з дотриманням  вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) в ЗЗСО Глобинської ОТГ пройшли інформаційно-освітні національно-патріотичні заходи, присвячені воїнам, які відстоюють незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

15:20 15.03.2021

Глобине – чемпіон

13 березня 2021 року у м.Мирород відбулися фінальні ігри чемпіонату Полтавської області з волейболу серед чоловіків організовані ГО «ВФСТ «Колос»».

15:07 15.03.2021