Дата: від до Скинути

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»(Олена Теліга)

Жіноче товариство імені Ольги Басараб та Олени Теліги й Організація українських націоналістів оголошують про проведення щорічного Всеукраїнського літературного конкурсу імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг» (Олена Теліга).

10:08 08.02.2021

Продовжується підготовка до пленарного засідання чергової 6-ої сесії міської ради

5 лютого, у рамках підготовки до чергової 6-ї сесії Глобинської міської ради, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та регуляторної політики під головуванням Олександра Феденка.

22:39 05.02.2021

Відбулося пленарне засідання п’ятої позачергової сесії міської ради

5 лютого у залі засідань Глобинської міської ради відбулося пленарне засідання п’ятої позачергової сесії Глобинської міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови Станіслава Джуся. У роботі засідання взяли участь 22 депутати.

22:35 05.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад «спеціаліст І категорії загального відділу виконкому Глобинської міської ради» (2 штатні одиниці), робочі місця знаходяться у селах Манжелія, Заможне.

09:32 05.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головний спеціаліст  відділу організаційно-кадрової роботи виконкому Глобинської міської ради.

09:30 05.02.2021