Корисні посилання про вакцину від COVID-19

Вебсайт vaccination.covid19.gov.ua На вебсайті розміщена основна інформація про вакцини, етапи вакцинації, процедури тощо. Ця інформація оновлюється постійно.

16:36 02.04.2021

ДОСТОВІРНІ КАНАЛИ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦІЇ

Будь-яку інформацію, яка стосується COVID-19 та може впливати на важливі рішення, необхідно отримувати з достовірних джерел. Нагадаємо про такі канали комунікації, а також розкажемо, яку інформацію можна знайти на цих ресурсах:

16:15 02.04.2021

Відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС

02 квітня під головуванням міського голови Станіслава Джуся  відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Засідання комісії проводилось з урахуванням карантинних обмежень та обов’язковим дотриманням необхідних протиепідемічних заходів.

16:07 02.04.2021

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19: ДЕСЯТЬ НАЙПОШИРЕНІШИХ МІФІВ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

Вакцинація – це один із найважливіших елементів для подолання пандемії COVID-19. Сьогодні як в Україні, так і у світі недовіра до вакцин проти COVID-19. Одна з причин такої недовіри – поширення неправдивої інформації щодо вакцинації. Пам’ятайте, що правдиву й вичерпну інформацію про вакцини можуть надати тільки медики. Не довіряйте неперевіреним джерелам,  дотримуйтеся інформаційної гігієни.  І знайте, що вакцинація – це важливий крок до збереження здоров’я і життя!

15:46 02.04.2021

ВНЕСЕННЯ ВІДОМОСТЕЙ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, ПРАВО НА ЯКІ ВИНИКЛО ДО 01 СІЧНЯ 2013 РОКУ

Реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю. Одним із пунктів в угоді про перехід права власності на земельну ділянку є наявність кадастрового номера земельної ділянки (п.“ж” ч.2 ст.132 Земельногокодексу України).

14:28 02.04.2021

Манжеліївський старостат – проблеми, що потребують  першочергового вирішення

Манжеліївський старостат – проблеми, що потребують першочергового вирішення

Глобинська громада значно зросла в своїх розмірах, тож відтепер турбот у керівництва громади подвоїлося. І одне з перших завдань – визначитись з колом першочергових питань по кожній сільській громаді,  які потребують свого негайного вирішення.

13:53 02.04.2021