26 квітня – День Чорнобильської трагедії

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Минуло 35 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

09:16 23.04.2021

Ситуація по COVID-19 станом на 23.04.2021

За інформацією Глобинського районного відокремленого підрозділу  лабораторних досліджень ДУ  «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» станом на 23.04.2021р:

09:14 23.04.2021

Шановні пенсіонери, відкиньте стереотипи і зробіть крок назустріч сучасності!

Технічний прогрес сьогодні досягнув приголомшливого рівня, і це не потребує аргументів. Комп’ютерні технології, штучний інтелект, нанотехнології, розвиток віртуальної реальності поступово і невпинно змінюють реалії життя кожного пересічного українця, хоча й не кожному осяжні для розуміння, особливо літнім людям. Однак переважна більшість з них вправно користуються мобільними телефонами і оволодівають смартфонами, активно залучаються до соціальних мереж і сплачують комунальні платежі у банківських терміналах.

13:10 22.04.2021

До відома бджолярів!

ТОВ «Промінь-Лан» повідомляє, що підприємством 25-28 квітня 2021 року з 10.00 до 20.00 на полі № 6, яке межує зі сторони південного сходу села Фрунзівка, наземним способом буде застосовано інсектицид Канонір Дуо 2 класу токсичності та фунгіцид Вареон 3 класу токсичності. Термін ізоляції бджіл складає 5 (п’ять) діб до 03 травня 2021року. Контактний телефон відповідальної особи за обробку: +38 099 731 6620

12:57 22.04.2021

Ситуація по COVID-19 станом на 22.04.2021

За інформацією Глобинського районного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» станом на 22.04.2021р:

10:44 22.04.2021

Опорні школи  - дієвий крок назустріч дітям

Опорні школи - дієвий крок назустріч дітям

Децентралізація в освіті це, насамперед, - управлінська, освітня, фінансова свобода закладу освіти.   Шкільна автономія сприяє більшій успішності учнів, що зокрема показують результати тестування PISA. Проте децентралізація може збільшувати нерівність між школами – значною мірою успішність школи буде залежати від директора, команди та громади, від того, як вони скористаються наявними можливостями та подолають виклики. Саме створення опорних закладів, особливо в сільській місцевості, є найбільш вдалим варіантом  підвищення якості освіти дітей сільських територій. Досвід  роботи протягом останніх років показав усі переваги надання якісної освіти у школах, де створені належні умови, організовано підвезення та здійснюється фахове викладання.

09:05 22.04.2021

Документи на призначення житлової субсидії можна подати ОНЛАЙН

Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (отримали посвідку на постійне або тимчасове проживання, визнано біженцями в Україні), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).

08:53 22.04.2021