Дата: від до Скинути

Зустрічайте черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

11:23 01.04.2021

Ситуація по COVID-19 в Полтавській області та колишньому Глобинському районі станом на 29.03.2021

В області, як і в Україні в цілому, протягом дня не працювала Електронна Інтегрована Система Спостереження за Захворюваннями ( ЕЛІССЗ). Ця інформація складена без внесення до системи індивідуальних даних про випадки. На підставі орієнтовних цифрових даних. В подальшому, після отримання доступу до ЕЛІССЗ та внесення даних, будуть зроблені відповідні корективи.

10:09 30.03.2021

Незабаром в Глобинській громаді розпочне впроваджуватись проєкт КРИЛА

Це історія про крила для жінок.  Про крок назустріч до нових можливостей, який вже зробили партнери проєкту «Крила» у Полтавській області - організація Пакт завдяки підтримці Уряду Канади, громадська організація «Світло надії» та «Астарта-Київ».

17:48 29.03.2021

Нарада із старостами сіл з організаційних питань діяльності громади

26 березня міський голова провів нараду із старостами сіл з організаційних питань діяльності громади. Начальники структурних підрозділів виконавчого комітету Глобинської міської ради та керівники комунальних установ Глобинської міської ради з метою налагодження конструктивної взаємодії та ефективної співпраці інформували старост про основні особливості та юридичні питання, що виникають в організаційній діяльності сільських рад після об’єднання із Глобинською міською територіальною громадою, про взаємодію та вдосконалення роботи у сфері захисту та реалізації прав дітей, про реалізацію ініціатив жителів громади та заходи з енергоменеджменту, тощо.

17:44 29.03.2021