Шановні жителі Глобинської громади та гості нашого краю!

У ці весняні дні, 8 та 9 травня, в Україні та світі відзначають День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Війні, яка стала найбільшою трагедією людства, яка зібрала мільйонні жертви на полях битв, мирних оселях, фашистських катівнях і концтаборах.

22:21 07.05.2021

Музичне вітання від гурту «Щаслива доля» (БК ім.І.Франка) з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги

Шановні глобинці! Відчуйте разом з гуртом «Щаслива доля» (БК ім.І.Франка) дух та любов наших предків. Передайте ці почуття дітям та онукам, новому поколінню. Нехай з року в рік зростає почуття гордості і загальної подяки героям війни за мужність, стійкість, відвагу, за витривалість і силу духу в тяжкі воєнні роки.

22:12 07.05.2021

З 7 травня у Глобинській громаді встановлено протиепідемічні обмеження відповідно до „жовтого” рівня епідемічної небезпеки

7 травня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Глобинської міської ради, на якому Олександр Демочко завідувач Глобинським районним відокремленим підрозділом лабораторних досліджень ДУ «ПОЛЦ МОЗ України» інформував про епідемічну ситуацію та встановлення протиепідемічних обмежень відповідно до „жовтого” рівня епідемічної небезпеки на території Глобинської міської ради в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2.

15:06 07.05.2021

Увага! Штормове попередження!

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, вдень 8 травня по території Полтавської області та м. Полтава  очікуються пориви вітру 15-20м/с.

14:44 07.05.2021

Пам'ять про героїв живе у вдячній пам’яті нащадків

Все далі в часі віддаляються від нас ті пекельно жорстокі та страшні роки Другої світової війни. Вогненним смерчем,  сіючи смерть і розруху,  події тієї війни пройшлися і нашим краєм. Двічі восени 1941 та 1943 років тривали бої  на Глобинщині. Особливою жорстокістю відрізнявся вересень 1941 року. Саме тоді,  прорвавши оборону 38-армії  в районі Кременчука, війська фашистів протягом двох днів 12 та 13 вересня окупували населені пункти тогочасних Градизького, Глобинського та Великокринківських районів.

13:23 07.05.2021

Ситуація по COVID-19 станом на 07.05.2021

Глобинський районний відокремлений підрозділ  лабораторних досліджень ДУ  «Полтавський ОЛЦ МОЗ України»  повідомляє, що станом на 07.05.2021р:

11:59 07.05.2021