ОГОЛОШЕННЯ

На виконання Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік, затверджено рішенням 8 сесії Глобинської  міської ради 8 скликання 20 квітня 2021 року та відповідно до розпорядження міського голови від 30.04.2021 №208/02-05-АГП «Про прийом анкет Проєктів (громадських ініціатив) за Програмою муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік» прийом анкет Проєктів (громадських ініціатив) здійснюватиметься з 20 травня по 21 червня 2021 року (включно).

15:09 05.05.2021

Обговорили питання запобігання надзвичайним ситуаціям в природних екосистемах

5 травня за участю заступника голови Кременчуцької райдержадміністрації Артема Даценка відбулося засідання робочої групи з питань запобігання надзвичайним ситуаціям в природних екосистемах. Участь у засіданні взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Кочерга, начальник Глобинської місцевої пожежної охорони Михайло Буша, т.в.о. начальника Глобинського РС ГУ ДСНС України в Полтавській області Олег Дідора та головний спеціаліст відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету міської ради Олександр Білоус.

14:40 05.05.2021

Привітали довгожительку

Сьогодні, теплого травневого дня, 101-ий рік свого життя зустріла жителька села Пустовійтове Ганна Яківна Пермінова. Привітати Ганну Яківну з поважною датою завітали староста сіл Пустовійтове, Балабушині Верби Андрій Лановий та начальник відділу соціального забезпечення Людмила Норенко. Гості побажали довгожительці міцного здоров’я та всіх земних благ, вручили квіти, подарунки та святковий коровай.

14:36 05.05.2021

У День пам’яті та примирення,  у День перемоги над нацизмом одягніть червоний мак

У День пам’яті та примирення, у День перемоги над нацизмом одягніть червоний мак

Національним символом пам’яті українців, загиблих у Другій світовій війні, є традиційний український знак – червоний мак. Шановні глобинці! У День пам’яті та примирення, у День перемоги над нацизмом доповніть свій одяг червоним маком! Це символ сонця, безкінечності буття й життєвої скороминущості, пишної краси, волі і гордості.

14:24 05.05.2021

Чи включається до доходу фізичної особи – платника єдиного податку  сума коштів, отримана у вигляді бюджетного гранту?

Чи включається до доходу фізичної особи – платника єдиного податку сума коштів, отримана у вигляді бюджетного гранту?

Законом України від 04 листопада 2020 року № 962-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій», який набрав чинності 23.12.2020, запроваджено визначення бюджетного гранту для податкових цілей та преференції при оподаткуванні доходів, отриманих платниками податків у вигляді бюджетного гранту.

13:23 05.05.2021

Подання декларації для виїзду за кордон

Платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду (п.179.3 ст.179 Податкового кодексу України, далі – ПКУ).

13:15 05.05.2021

Дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас з особливо шанованим та величним святом для кожного християнина - Великоднем. Це час переосмислення, прощення та єднання.  Він дає нам упевненість в тому, що будь-які труднощі можна здолати. Тож нехай яскраве Великоднє світло осяє всіх, подарує розуміння та гармонію, сповнить серця добром і милосердям. Хай Боже благословення буде запорукою миру, злагоди, єдності, духовного відродження та стане благодатним початком нових перемог і звершень. Христос воскрес!

16:48 01.05.2021

Ситуація по COVID-19 станом на 30.04.2021

Глобинський районний відокремлений підрозділ  лабораторних досліджень ДУ  «Полтавський ОЛЦ МОЗ України»  повідомляє, що станом на 30.04.2021р:

10:18 30.04.2021