Дата: від до Скинути

Семінар-практикум організаторів національно-патріотичного виховання та туристсько-краєзнавчої роботи в закладах загальної середньої освіти Глобинської районної ради та Глобинської міської ради

20 лютого 2018 року на базі Глобинської ЗОШ I-III ступенів №5 Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено семінар-практикум для організаторів національно-патріотичного виховання та туристсько-краєзнавчої роботи в закладах загальної середньої освіти Глобинської міської ради та Глобинської районної ради на тему: «Туристсько-краєзнавча та військово-прикладна підготовка дітей та учнівської молоді-складова частина системи національно-патріотичного виховання на Полтавщині».

16:42 26.02.2018

Дошкільний навчальний заклад  №1 «Дзвіночок» відсвяткував 60-річний ювілей

Дошкільний навчальний заклад №1 «Дзвіночок» відсвяткував 60-річний ювілей

23 лютого 2018 року Глобинський дошкільний навчальний заклад  №1 «Дзвіночок» відсвяткував свій 60-річний ювілей. Ювілярів до районного Будинку культури прийшли привітати Глобинський міський голова Станіслав Джусь, помічник-консультант народного депутата України Костянтина Жеваго, голова райкому профспілки працівників освіти і науки України Любов Качмар, начальник відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Олександр Іванченко, методист з питань дошкільної освіти Людмила Обревко, які грамотами відзначили працівників закладу, а для вихованців вручили  подарунки. Сучасну акустичну систему від міського голови та три телевізори від народного депутата України педагоги будуть використовувати  для проведення розвиваючих занять та організації змістовного дозвілля дітей.

15:56 26.02.2018

"Дочка Прометея" в художньому слові

Леся Українка - легендарний творець української літератури.   З  творами поетеси ми знайомимося ще в ранньому дитинстві, з великим задоволенням милуємося  ліричними рядочками: "На зеленому горбочку", "Стояла я і слухала Весну…"«Тішся, дитино, поки ще маленька…»,«Мамо, іде вже зима…», "Вишеньки".

12:45 26.02.2018

"Небесна сотня у вирій полетіла"

Двадцяте лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні.  З  сердечною вдячністю ми схиляємо голови перед борцями за демократію, свободу, незалежність і вільний розвиток  нашої  неньки України.

12:39 26.02.2018

УВАГА! Погіршення погодних умов

За інформацією Українською гідрометеорологічного центру найближчим часом очікується погіршення погодних умов (різке пониження температури повітря, посилення вітру, снігопади, утворення на дорогах ожеледиці). 23-28 лютого прогнозується різке зниження температури до 18-23О морозу.

13:31 23.02.2018

Розпорядження

Керуючись п.6  ст. 46 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 32 сесію Глобинської міської ради І скликання 6 березня 2018 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

15:44 22.02.2018

УВАГА! ОЗДОРОВЛЕННЯ!

Шановні батьки!  Якщо Ви бажаєте влітку оздоровити свою дитину у позаміському таборі оздоровлення та відпочинку, то про путівку необхідно подбати уже зараз. За додатковою інформацією звертайтеся у відділ   культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради за  телефонами (099)7979537 або (068)3944195.

14:29 22.02.2018

Шановні жителі Глобинської громади!

До повноважень Глобинської міської ради належить здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань  своєчасної та у повному обсязі  оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин.

08:41 22.02.2018

До уваги мешканців  Глобинської міської територіальної громади!

До уваги мешканців Глобинської міської територіальної громади!

Відповідно до вимог пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 26 лютого 2018 року о 14:00 у приміщенні Глобинського районного будинку культури відбудеться відкрита зустріч Глобинського міського голови Станіслава Васильовича Джуся з громадянами, у ході якої він звітуватиме перед територіальною громадою про підсумки роботи за 2017 рік.

08:40 22.02.2018