Дата: від до Скинути

Глобинська міська рада – один з лідерів об’єднаних громад України    /за матеріалами газети «Зоря Полтавщини» та сайту http://decentralization.gov.ua/

Глобинська міська рада – один з лідерів об’єднаних громад України /за матеріалами газети «Зоря Полтавщини» та сайту http://decentralization.gov.ua/

В 2016 році  Глобинська міська рада реалізувала 66 проектів по розвитку інфраструктури громади: ремонти дитячих садків, шкіл, доріг, розширення мережі вуличного освітлення. Розповів про це заступник Глобинського міського голови Олександр Артюшенко.

12:35 17.01.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Глобинська міська рада повідомляє, що на час сильних морозів в приміщенні державного пожежно-рятувального підрозділу в м.Глобине по вулиці Виноградній функціонує пункт обігріву для бездомних осіб та громадян, які опинилися в несприятливих погодних умовах, де створені належні умови щодо перебування. Всі бажаючі можуть зігрітися, випити гарячого чаю, підзарядити мобільний телефон.

08:32 15.01.2018

Глобинська ОТГ відкриває автобусне сполучення з центрами старостинських округів

Сьогодні в залі засідань Глобинської міської ради відбулося засідання конкурсного комітету по перевезеннях пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Глобинської міської ради під головуванням заступника міського голови Олександра Артюшенка.

16:49 12.01.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Виконком Глобинської міської повідомляє, що 18.01.2018 року о 10 год. 00 хв.  за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285 у залі засідань Глобинської міської ради відбудуться громадські слухання з питання розроблення ТОВ «ТЗК «Інгулецька» матеріалів обгрунтування розміру санітарно-захисної зони для дільниці по розвантаженню зерна з автотранспорту та завантаження в залізничні вагони, що розташовується по вул. Володимирівська, 170 в м.Глобине Полтавської області.

15:51 12.01.2018

Відбулися громадські слухання

11 січня 2018 року у залі засідань Глобинської міської ради відбулися громадські слухання з метою врахування громадських інтересів щодо обговорення та розгляду матеріалів оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВСН) проекту «Будівництво траншей силосного типу об’ємом 45000 м3 по вул.Заводська, 1 в м.Глобине Полтавської області». На слуханнях зареєструвались 35 учасників.

15:40 12.01.2018

«Не з жалем, а з любов'ю»

Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією.

08:54 11.01.2018

Вшанували пам'ять воїна-героя

Два роки тому  поблизу с.Зайцеве  на Донеччині, захищаючи рідну українську землю від ворога,   від  розриву ворожої міни 10 січня 2016 року загинув наш земляк, уродженець с.Опришок Глобинського району  Віктор Аврамчук.

15:16 10.01.2018

Перші рейси спецавтомобіля КП «Глобинське»

Вчора, 9 січня 2017 року, після оформлення всіх відповідних дозвільних документів,   вийшов у свій перший робочий рейс новий сміттєвоз  ВЛІВ МІКРО на шасі МАЗ-4371N2,  придбаний за рішенням  керівництва Глобинської міської ради та міських депутатів для потреб комунального господарства громади – КП «Глобинське».

15:05 10.01.2018