Щотижнева апаратна нарада

11 грудня 2017 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням заступника міського голови Олександра Артюшенка за участі керівництва КП «Глобинське», Комунальної організації «Глобинська місцева пожежна охорона», Глобинського міського громадського формування з охорони громадського порядку «Муніципальна міліція» та начальників відділів  міськвиконкому.

16:19 11.12.2017

УГІС - вища якість управління

Нещодавно в залі засідань Глобинської міської ради відбулася робоча нарада за участю заступників міського голови Олександра Артюшенка та Галини Токаренко, керуючої справами виконкому Наталії Четверікової та начальників відділів міськвиконкому з питаня можливості створення Управлінської геоінформаційної системи (УГІС) міста Глобине за прикладом вже існуючої та функціонуючої УГІС міста Кременчука та за підтримки Комунального підприємства “МІСЬКОФОРМЛЕННЯ” м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 12.

11:18 11.12.2017

2018 рік в планах і перспективах

9 грудня 2017 року в залі засідань Глобинської міської ради відбулася робоча нарада за участю заступників міського голови Олександра Артюшенка та Галини Токаренко, начальників відділів  міськвиконкому та сільських старост громади з питань обговорення  внесення пропозицій  до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської громади на 2018 рік.

16:04 08.12.2017

Святковий концерт до Дня місцевого самоврядування

7 грудня 2017 року в районному будинку культури відбувся урочистий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування. Своє мистецтво в цей святковий день подарували всім присутнім найкращі художні колективи, обдаровані діти та молодь, талановиті виконавці.

15:26 08.12.2017

Спеціалізовані медичні автомобілі передано для використання

Сьогодні, 7 грудня 2017 року, на центральній площі м. Глобине міський голова  Станіслав Джусь урочисто передав у користування комунальному закладу «Центру первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» два спеціалізовані легкові автомобілі меддопомога-В, відповідно до рішення Глобинської міської ради від 27 листопада 2017 року №1182. Ключі прийняли головний лікар Центру ПМСД у Глобинському районі Валентина Хавронюк та в.о. головного лікаря Глобинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Інна Клименко. Вказані автомобілі будуть обслуговувати жителів Глобинської громади.

12:01 07.12.2017