ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до п.8, ч.4  ст.42, п.4,5,6 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради скликається двадцять четверта сесія Глобинської міської ради.

15:07 11.02.2022

Забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними і іншими засобами реабілітації

Механізм безкоштовного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 р. № 321 (зі змінами) (далі - Порядок).

11:24 11.02.2022

Цивільний захист: що потрібно знати аби почуватись у безпеці

Зважаючи на те, що сучасний світ залишається уразливим до надзвичайних ситуацій різного характеру, які виникають природним шляхом та створюються штучно, знання у сфері цивільного захисту та вміння діяти виважено у разі виникнення надзвичайних ситуаціях набувають великого значення, і можуть врятувати людські життя.

17:00 10.02.2022

Увага семінар!!!

11 лютого 2022 року о 10-00 годині Головне управляння ДПС у Полтавській області проводить семінар у онлайн форматі ( зум, ютуб ) з питань порядку застосування РРО ПРРО з 1 січня 2022 року .

09:43 10.02.2022

Вакцинація підлітків від COVID-19

В Україні продовжує зростати кількість дітей, які хворіють на COVID-19 та потрапляють з ним до лікарні. Так, станом на 6 лютого на стаціонарному лікуванні знаходиться  2 093 дітей із діагнозом COVID-19 та 502 дітей із підозрою на нього.

09:29 10.02.2022

Вшанували світлу пам’ять Берегині української пісні

9 лютого спливає 17 літ, як відійшла за вічну межу наша славна краянка Раїса Панасівна Кириченко – Герой України, народна артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, повний кавалер ордена княгині Ольги. Все своє життя Раїса Опанасівна присвятила популяризації української пісні. Її унікальний голос, талант, неперевершена майстерність дарували радість, життєву наснагу, надихали на добрі справи.

17:15 09.02.2022

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

15:12 09.02.2022