Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

15:12 09.02.2022

Вакциновані українці віком від 60 років зможуть отримати безоплатний смартфон і пільговий інтернет – Президент

В Україні навесні розпочинається нова державна програма, у межах якої вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть отримати безоплатний сучасний смартфон і пільговий тариф для користування мобільним інтернетом. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у виступі на Diia Summit, що триває в Києві.

14:33 09.02.2022

Як безкоштовно отримати інсулін  хворим на цукровий діабет

Як безкоштовно отримати інсулін хворим на цукровий діабет

НСЗУ з 1 жовтня 2021 року впровадила програму забезпечення інсулінами.  Це означає, що пацієнти з цукровим діабетом зможуть безоплатно або з доплатою отримати препарати інсуліну у будь-якій аптеці, яка працює за договором з НСЗУ. А Національна служба здоров’я відшкодує цим аптекам вартість препаратів.

11:08 09.02.2022

Відбулася чергова щотижнева робоча нарада

Восьмого лютого під головуванням секретаря міської ради Олександра Феденка відбулася щотижнева нарада за участю заступників міського голови Інни Авраменко, Олександра Кочерги, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, старост.

11:03 09.02.2022

Вітаємо!

Сьогодні свій День народження святкує депутатка Глобинської міської ради ПРИХОДЬКО Світлана Володимирівна. Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій і добробут, а серце зігрівають тепло і повага рідних та близьких. Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, а його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами!

08:00 09.02.2022

Бібліотека відкриває таланти

Сучасні публічні бібліотеки розвиваються, стають центрами творчості, організовують арт-простори, де розкривають таланти, творчі здібності та креативність мешканців громади. Так, КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ради» продовжує знайомити користувачів бібліотеки з талановитими людьми Глобинської громади та експонує виставку молодого художника, уродженця села Пироги, Дениса Старченка.  Денис навчається в Київському університеті ім. Бориса Грінченка, раніше закінчив Глобинську дитячу школу мистецтв (клас Вікторії Григорівни Кошиль). З дитинства захоплюється малюванням, особливо йому вдаються портрети.

16:52 08.02.2022

У регіональному сервісному центрі МВС підбили підсумки роботи за січень та порівняли проміжні результати з минулим роком

У регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Полтавській області (філія ГСЦ МВС) підбили підсумки роботи за січень, та порівняли проміжні результати з минулим роком.

14:55 08.02.2022

Санаторно-курортне оздоровлення окремих категорій громадян громади

Відповідно до Порядку проведення санаторно-курортного оздоровлення окремих категорій громадян за рахунок коштів обласного бюджету (далі - Порядок) право на санаторно-курортне оздоровлення мають наступні окремі категорії громадян:

13:05 08.02.2022