За програмою єПідтримка українці зможуть оплатити комунальні послуги

З 14 лютого, українці віком від 60 років матимуть змогу витратити кошти, нараховані за програмою єПідтримка, на оплату житлово-комунальних послуг. Наразі понад 3,5 млн громадян, старших за 60 років, вже мають “зелений” сертифікат вакцинації від Covid-19.

11:48 15.02.2022

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!  Шановні родини полеглих Героїв!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав! Шановні родини полеглих Героїв!

Щорічно 15 лютого, у день вшанування учасників бойових дій на території інших держав, ми з глибокою шаною згадуємо усіх, хто не повернувся додому з «гарячих точок» планети, і з особливим болем  – воїнів Афганістану. Афганська війна принесла тисячі жертв, сльози і горе в мирні родини, і дотепер, через десятки років, нагадує про себе невимовним болем згорьованих матерів, що втратили своїх синів, моторошними спогадами, муками і стражданнями тих, хто пройшов через неї та залишився живим.

08:00 15.02.2022

«Довідник безбар’єрності» відтепер доступний українською жестовою мовою

У «Довіднику безбар’єрності» – посібнику з нової етики спілкування без ярликів, стереотипів чи образливих слів, з’явився переклад українською жестовою мовою. Відтепер проєкт, який розкриває знання про безбар’єрність та її філософію, і сам трансформувався у безбар’єрний.

17:04 14.02.2022

Привітання до Дня святого Валентина від творчого колективу "Фантазія" с. Петрівка

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його святкують напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

15:54 14.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

14:43 14.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до п.8, ч.4  ст.42, п.4,5,6 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликається двадцять четверта позачергова сесія Глобинської міської ради. Пленарне засідання сесії відбудеться 15 лютого 2022 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

14:34 14.02.2022

Програма медичних гарантій - 2022

Програма медичних гарантій-2022 сфокусована на потребах та безпеці пацієнта. Передусім зміцнюється фінансова захищеність українців завдяки збільшеному бюджету. Також посилюються вимоги до надавачів медичної допомоги, що покращує якість медичних послуг.

13:46 14.02.2022