Відбулося пленарне засідання 25 сесії Глобинської міської ради

22 лютого під головуванням секретаря міської ради Олександра Феденка відбулося пленарне засідання 25 сесії Глобинської міської ради, у  ході  роботи якого депутати розглянули 502 питання, основна частина яких стосувалися розгляду заяв фізичних і юридичних осіб у сфері регулювання земельних відносин.

10:50 23.02.2022

Відбулися засідання постійних комісій міської ради

У рамках підготовки до пленарного засідання 25 сесії Глобинської міської ради відбулися засідання постійних комісій ради, у ході яких депутати міської ради опрацьовували внесені до розгляду на пленарне засідання 25 сесії питання, що стосуються сфери житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку.

10:22 22.02.2022

Пам’ятка щодо дій населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправте дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.

09:19 22.02.2022

Розроблено регіональну схему формування екологічної мережі Полтавської області

Ідея формування екологічної мережі є інтегральною у справі збереження природного середовища, оптимізації ландшафтів, збереження генофонду живої природи, формування сприятливих умов для життєдіяльності людини. У Європі вона вже набула певного розвитку і є головним напрямом реалізації Всеєвропейської стратегії збереження біологічного і ландшафтного різноманіття (Софія, 1995). На міждержавному рівні  формування екологічної мережі координує програма "Natura-2000", ухвалена у 15 країнах Європейського Союзу. У разі поєднання природоохоронних територій з Всеєвропейською екологічною мережею "Emerald" буде забезпечено охорону біорізноманіття і генофонду видів усієї Європи та невиснажливе використання природних ресурсів.

15:49 21.02.2022

Бджолярі Глобинської громади долучилися до онлайн-наради щодо заходів профілактики отруєння бджіл

Попередження отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників. Лише злагоджена взаємодія та ефективна комунікація всіх учасників процесу дозволить налагодити в громаді гармонійний розвиток бджільництва та інших галузей сільгоспвиробництва.

15:44 21.02.2022

Сьогодні бібліотека КУ «Глобинський інклюзивно-ресурсний центр» поповнилася  новими книгами серед яких «Світ без меж» автора Анастасії Степули

Сьогодні бібліотека КУ «Глобинський інклюзивно-ресурсний центр» поповнилася новими книгами серед яких «Світ без меж» автора Анастасії Степули

Якщо дитина запитає, чому її однокласник має біля вуха дивний апарат із дротиками, як-от у шпигунських історіях чи фільмах про супергероїв. Як пояснити, що це – нормально, і цей пристрій – слуховий апарат, який просто допомагає хлопчикові краще чути?

15:36 21.02.2022