Дата: від до Скинути

Привітання до Дня святого Валентина від творчого колективу "Фантазія" с. Петрівка

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його святкують напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

15:54 14.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

14:43 14.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до п.8, ч.4  ст.42, п.4,5,6 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликається двадцять четверта позачергова сесія Глобинської міської ради. Пленарне засідання сесії відбудеться 15 лютого 2022 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

14:34 14.02.2022

Програма медичних гарантій - 2022

Програма медичних гарантій-2022 сфокусована на потребах та безпеці пацієнта. Передусім зміцнюється фінансова захищеність українців завдяки збільшеному бюджету. Також посилюються вимоги до надавачів медичної допомоги, що покращує якість медичних послуг.

13:46 14.02.2022

Які соціальні послуги можна отримати  в Глобинській громаді

Які соціальні послуги можна отримати в Глобинській громаді

З 1 січня 2020 року вступив в дію Закон України № 2671-VІІІ "Про соціальні послуги". Цей Закон визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

11:34 14.02.2022

Результати опитування щодо ефективності дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти громади

Відділ освіти виконавчого комітет Глобинської міської ради оприлюднив результати проведеного опитування щодо ефективності дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти громади. У  опитуванні взяли участь 1227 дорослих та 895 дітей. Всі відповіді аналізуються фахівцями відділу освіти.

16:09 11.02.2022

Учні закладів освіти громади продовжать навчатися дистанційно

11 лютого під головуванням заступника міського голови Олександра Кочерги відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Глобинської міської ради, на розгляд якого внесено питання про продовження дистанційної форми навчання закладів освіти Глобинської міської територіальної громади у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та інших хвороб, що викликаються вірусами, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

16:05 11.02.2022

Розпочав роботу новий Електронний кабінет водія

Дотримання обіцянок – це індикатор репутації структури. Все просто: прагнемо змін на краще, ставимо цілі, обіцяємо собі, командно працюємо і виконуємо для вас. Тому не дивно, що довелося побути без Електронного кабінету водія лише кілька днів і ми вже зараз презентуємо новий — модернізований.

15:58 11.02.2022