Дата: від до Скинути

Інформація відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація  відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено для проведення незалежної оцінки майна.

14:50 25.06.2021

Оперативна інформація по COVID-19 станом на 25.06.2021

Глобинський районний відокремлений підрозділ  лабораторних досліджень ДУ  «Полтавський ОЛЦ МОЗ України»  повідомляє, що станом на 25.06.2021р. кількість зареєстрованих випадків підозр на СОVID-19-  3174  випадків, нових підозр за 24.06.2021 року   –6;

12:42 25.06.2021

Розваги на Зелені свята

Цікаві народні гуляння на Зелені свята цьогоріч відбулися у Радалівці. Свято було тісно пов'язане з природою, культом рослинного світу, магією заклинання майбутнього врожаю. Як і годиться, воно відбулося на свіжому повітрі, у центрі села. Традицію святкування відтворили учасники народних колективів «Горицвіт» і «Гротеск» та вихованці місцевої школи. Вони запропонували місцевим жителям та гостям села тематичні розваги, пісні та танці.

11:12 24.06.2021

Оперативна інформація по COVID-19 станом на 24.06.2021

Глобинський районний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що станом на 24.06.2021р кількість зареєстрованих випадків підозр на СОVID-19- 3168 випадків, нових підозр за 23.06.2021 року –13; - Всього підтверджених випадків СОVID-19- 1511 випадків в районі, нових підтверджених – 0 випадків: Глобинська громада- всього- 0; Градизька громада всього - 0 ; - Всього зареєстровано летальних випадків -57 випадків, нових –0; - Серед підтверджених випадків: медпрацівників – 40, нових - 0, померлих – 2; працівників та учнів ЗОШ та ДНЗ – 151, з них нових – 0; Глобинська громада- нових-0 Градизька громада- нових-0. Одужали від СОVID-19 з початку реєстрації -1429, нових –0; Активних випадків (ще не одужали, продовжують лікування) –25 .

09:00 24.06.2021

Проведено навчальний семінар з елементами тренінгу  для вчителів природничих дисциплін  закладів освіти Глобинської міської ради «Академічна доброчесність. Професійний стандарт учителя»

Проведено навчальний семінар з елементами тренінгу для вчителів природничих дисциплін закладів освіти Глобинської міської ради «Академічна доброчесність. Професійний стандарт учителя»

18 червня консультант Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників  Світлана Лобода провела навчальний семінар з елементами тренінгу для вчителів природничих дисциплін  закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради «Академічна доброчесність. Професійний стандарт учителя.», у якому взяло участь 26 учителів  із 20 закладів освіти громади.

17:29 23.06.2021

Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби інформує

За  даними  проведених  обстежень  спеціалістами  Управління  фітосанітарної  безпеки  ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області у господарствах  різних  форм  власності  виявлено  масове  заселення  та  розмноження білокрилки.  Вже  другий  рік  поспіль  цей  фітофаг  (притаманний  розвиватись  і  шкодити лише  у  закритому  ґрунті),  активізувався  у  посівах  ріпаку  та  капусти.  Найочевидніша ознака появи білокрилки на ріпаку, капусті, огірках чи іншій культурі – «хмарки» маленьких білих  комах, що здіймаються вгору, як тільки потривожити рослини. Довжина імаго становить 1,5  мм,  тіло  і  обидві  пари  крил  покриті  борошнистоподібним  восковим  секретом.

17:00 23.06.2021

ЗАПИС НА ВАКЦИНАЦІЮ!

З початку епідемії в області  захворіло майже 80 тис. осіб, серед них 2,5 тис. дітей, померли понад 1,8 тис. осіб. Така статистика невтішна .   Щеплення  від  COVID-19  - єдиний ефективний спосіб  захистити населення і зменшити захворюваність . Щеплення сприяє скороченню тягаря смертей та ускладнень для здоров’я ,пов’язаних із коронавірусною хворобою COVID-19  .У тих людей , які тяжко перехворіли , немає сумнівів щодо необхідності вакцинації проти COVID-19  . Для забезпечення епідемічної безпеки та зниження поширення коронавірусної  хвороби COVID-19  та смертності від неї ,вакцинацію мають отримати понад 70% населення.     КНП « Центр ПСМД» Градизької селищної ради  запрошує  всіх бажаючих вакцинуватись від COVID-19.   За консультацією та попередній запис на вакцинацію зверніться до вашого сімейного лікаря за телефонами :

16:51 23.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись пунктом  ст.42, 52 та 53 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.4.3 розділу 4 регламенту виконавчого комітету Глобинської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету №54 від 22.03.2019, Глобинський міський голова скликає засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради 25 червня 2021  року о 10.00  год. в залі засідань колишньої РДА, за адресою м. Глобине вул. Центральна 281.

16:45 23.06.2021

ВАКЦИНАЦІЯ – ЄДИНИЙ СПОСІБ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД ХВОРОБИ

З початку епідемії в Полтавській області захворіло майже 80 тис. осіб, серед них – 2,5 тис. дітей, померли понад 1,8 тис. осіб. Така статистика є невтішна. Щеплення від COVID-19 – єдиний ефективний спосіб захистити населення і зменшити захворюваність.

11:39 23.06.2021