Конституція – основа демократії та прав людини

День Конституції України — одне з найважливіших державних свят. Цьогоріч – 25-та річниця прийняття Основного Закону держави. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна  багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

13:13 29.06.2021

Представники місцевої влади зустрілися з активною учнівською молоддю громади

Завдяки децентралізації українські громади отримали більше повноважень і ресурсів, а значить – і більше можливостей для зростання та розвитку. Саме нинішнім молодим та юним українцям належить жити в оновленій реформованій країні. У цьому контексті на органи місцевого самоврядування лягає велика відповідальність за правильне визначення напрямів розвитку громади, врахування інтересів усіх жителів, зокрема, молоді і дітей. Важливим чинником успіху на цьому шляху є залучення молодих людей до прийняття управлінських рішень, підтримка юних активістів у їх починаннях, створення умов для реалізації різноманітних ідей та проектів.

12:30 27.06.2021

До відома бджолярів!

ПАФ «Урожай» повідомляє, що підприємством 26-27 червня 2021 року на полях № 4 та № 19, які межують з м.Глобине (р-н «Грабарка» в напрямку с.Новодорожнє), буде застосовано препарат Оперкот Акро, 2 класу токсичності. Термін ізоляції бджіл складає 5 (п’ять) діб до 01 липня 2021року.

18:46 25.06.2021

ДОСТАВКА ПЕНСІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ –  ЗА БАЖАННЯМ ОДЕРЖУВАЧА

ДОСТАВКА ПЕНСІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ – ЗА БАЖАННЯМ ОДЕРЖУВАЧА

Відповідно до Постанови №546 від 26.05.2021 року скасовано примусове переведення пенсіонерів на отримання пенсій та одержувачів соціальної допомоги  на банківські картки, яке планувалося з 1 вересня 2021 року. Відтепер кожен має змогу, користуючись своїм конституційним правом, самостійно обирати, де їм обслуговуватися – в банку чи в Укрпошті.

17:04 25.06.2021

До відома бджолярів!

ПАФ «Урожай» повідомляє, що підприємством 26-27 червня 2021 року з 05.00 до 07.00 на полях № 4 та № 19, які межують з м. Глобине (р-н Грабарки в напрямку с. Новодорожнє), наземним способом буде застосовано препарат Оперкот Акро, діюча речовина імідаклоприд + лямбда-цигалотрин, 2 класу токсичності. Термін ізоляції бджіл складає 5 (п’ять) діб до 02 липня 2021 року. Контактний телефон відповідальної особи за обробку: +38 050 305 7973

16:30 25.06.2021