Дата: від до Скинути

Міграційна служба Полтавщини нагадує: в умовах карантину ID-картку можна оформити незалежно від місця реєстрації

Інформуємо, згідно пункту 4 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-IX від 17 березня 2020 року, під час дії карантину відмінюється правило оформлення ID-картки вперше виключно за місцем реєстрації.

16:56 17.02.2021

Щодо порядку реєстрації та застосування ПРРО

Реєстрація та застосування ПРРО здійснюється у порядку, встановленому Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, розробленому відповідно до статті 7 Закону та затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.07.2020 за № 635/34918 (далі – Порядок), згідно з яким реєстрація ПРРО та обмін документами між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу здійснюється виключно на підставі електронних документів з дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів.

09:56 17.02.2021

Новації законодавства: коли можливе списання податкового боргу

Закон України від 04.12.2020 № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо  соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072) спрямований на соціальну підтримку у 2020-2021 роках застрахованих осіб та надання допомоги суб’єктам господарювання (юридичним особам, фізичним особам - підприємцям) на вищезазначений період.

09:54 17.02.2021

Часу не під силу викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги відданих синів і дочок України

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але часу не під силу викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України.

09:44 17.02.2021

Оголошення про перенесення часу пленарного засідання 6 сесії міської ради

Повідомляємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 16.02.2021 р. №88/02-05-АГП пленарне засідання шостої сесії Глобинської міської ради відбудеться 18 лютого 2021 року о 13.00 у міському будинку культури за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 228.

17:07 16.02.2021

Підживлення озимих культур по мерзлоталому грунту – важливий агрозахід

Відділ контролю за обігом засобів захисту Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області доводить до відома сільгоспвиробників, що догляд за посівами зумовлюється умовами зимівлі та станом озимих культур навесні. В ранньовесняний період рекомендуємо провести підживлення озимих зернових по мерзлоталому ґрунту — це посіви після непарових попередників, особливо тих, які розміщені після соняшнику та кукурудзи на зерно, на решті посівів — слід враховувати стан рослин та забезпеченість їх поживними речовинами з осені, але не слід повністю розраховувати на прикореневе (локальне) підживлення по завершенні весняного кущіння рослин, коли з пересиханням верхнього шару ґрунту ефективність добрив різко знижується.

10:13 16.02.2021

Поезії чарівні звуки

Працівники міського будинку культури ім. І.Франка (завідувач В.Базарова) та бібліотеки-філії №2 КЗ «Публічна бібліотека Глобинської ОТГ» (завідувач І. Дзюба) завжди намагаються привернути увагу глобинців до свого закладу культури та популяризують його як центр активного спілкування жителів промислової частини міста.

09:25 16.02.2021

Оголошення

Повідомляємо, що оскільки у зв’язку з відсутністю кворуму пленарне засідання шостої сесії Глобинської міської ради VIII скликання 11 лютого 2021 року не відбулося, відповідно до розпорядження міського голови від 15.02.2021 р. №82/02-05-АГП шоста сесія Глобинської міської ради скликається 18 лютого 2021 року о 10.00 у міському будинку культури за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 228.

09:07 16.02.2021