Дата: від до Скинути

Продовжується підготовка до пленарного засідання чергової 6-ої сесії міської ради

5 лютого, у рамках підготовки до чергової 6-ї сесії Глобинської міської ради, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування та регуляторної політики під головуванням Олександра Феденка.

22:39 05.02.2021

Відбулося пленарне засідання п’ятої позачергової сесії міської ради

5 лютого у залі засідань Глобинської міської ради відбулося пленарне засідання п’ятої позачергової сесії Глобинської міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови Станіслава Джуся. У роботі засідання взяли участь 22 депутати.

22:35 05.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад «спеціаліст І категорії загального відділу виконкому Глобинської міської ради» (2 штатні одиниці), робочі місця знаходяться у селах Манжелія, Заможне.

09:32 05.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головний спеціаліст  відділу організаційно-кадрової роботи виконкому Глобинської міської ради.

09:30 05.02.2021

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища

4 лютого, у рамках підготовки до пленарного засідання чергової 6-ї сесії Глобинської міської ради восьмого скликання, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища під головуванням Олега Лєдніка.

09:01 05.02.2021

«Не прощаюсь з тобою, моя Україно…»

09 лютого спливає 16 літ, як відійшла за вічну межу наша славна краянка Раїса Панасівна Кириченко – Герой України, народна артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, повний кавалер ордена княгині Ольги.

08:31 05.02.2021

У Землянках вирішували як забезпечити село питною водою

4 лютого відбулася зустріч заступника міського голови Олександра Артюшенка з мешканцями села Землянки з питань водопостачання. На зустрічі були присутніми депутат Глобинської міської ради Андрій Череп, начальник відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Глобинської міської ради Сергій Пономарьов та керівник комунального підприємства села Великі Кринки Василь Бугай. Метою зібрання було налагодження нормативної роботи водозабору, оскільки нещодавно Глобинська міська рада прийняла до комунальної власності артезіанську свердловину питного водопостачання в селі Землянки, яку дотепер жителі села експлуатували власними силами.

17:20 04.02.2021

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» по вулиці Володимирівській, м. Глобине, Полтавської обл.»

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року, встановлено, що:

13:23 04.02.2021