Дата: від до Скинути

Звіт про роботу відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2020 рік

Протягом 2020 року відділом містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Глобинської міської ради було здійснено документальний супровід наступних об’єктів:

15:05 01.02.2021

Оприлюднення проєкту Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік

На виконання розпорядження міського голови від 14.01.2021 №8/02-05 АГП «Про розробку Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік» відділом соціально-екномічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради розроблений проєкт Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік.

11:21 01.02.2021

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради

29 січня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому члени виконкому заслухали інформацію про виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинської міської ради на 2017-2020 роки; погодили Програму зайнятості населення Глобинської міської ради на 2021 рік; визначили об’єкти та види робіт, на яких у 2021 році  засуджені  відбуватимуть покарання у виді громадських робіт, а  порушники  відбуватимуть адміністративні стягнення у виді громадських та суспільно корисних робіт.

15:27 29.01.2021

ЗДЕШЕВЛЕННЯ ГАЗУ, ДОСТУПНА ІПОТЕКА, ПРЕМІЇ ЗА ЗНО ТА ІНШІ ЗДОБУТКИ ТИЖНЯ: ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВЕРНУВСЯ ДО УКРАЇНЦІВ

Здешевлення газу, доступна іпотека, премії за ЗНО та інші здобутки тижня: Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців

15:24 29.01.2021

Інформація відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення  незалежної оцінки майна

Інформація відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної оцінки майна

Відповідно до Законів України „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” та «Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна комунальної власності, що перебуває на балансі відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради», що затверджено наказом відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради № 8-ОД від 06 квітня 2020 року, 28 січня 2021 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна:

14:36 29.01.2021

День пам'яті Героїв Крут

Сьогодні той день, коли потрібно віддати шану стійкості та мужності молодих хлопців, які 103 роки тому стали на шляху ворога так само, як і нинішні захисники України на сході держави. 29 січня ми вшановуємо юних Героїв Крут, які зробили неможливе - на чотири доби зупинили більшовицьку армію, що йшла на Київ, аби задушити Українську державу. Молоді українці вище за власне життя поставили свободу, гідність, незалежність держави.  Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу –  так було вчора, є сьогодні і буде завтра. Герої готові віддати все, в тому числі своє життя,  для добра Українського народу: його свободи і державності, могутності та процвітання.

10:22 29.01.2021

Крути: і сум, і біль, і вічна слава

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, яка  набула для нашого народу символічного значення, стала легендою, прикладом героїзму і жертовності  в боротьбі за незалежну Україну. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.

15:40 28.01.2021

Дитячі журнали в бібліотеках Глобинської громади

Інколи доводиться чути, що час друкованих видань минає. Ми давно не слухаємо музики на касетах, не користуємося домашніми телефонами з прозорим диском, а телеграфи та друкарські машинки ще давніш перебрались до музейних сховищ. Та в Україні, нехай і набагато, продовжують видаватися дитячі журнали. Вони – справжня знахідка для наших книгарень і є досить популярними серед дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку.

12:32 28.01.2021

Жити, щоб пам’ятати

Бібліотеки КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» презентували заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Зокрема, в КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» організована тематична книжкова виставка на тему «27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту», в Глобинській бібліотеці-філії № 2 – хвилина пам’яті  «Світ визнає».

10:40 28.01.2021