Дата: від до Скинути

Депутати Глобинської міської ради прийняли звернення до т.в.о. Міністра енергетики України Юрія Вітренка, до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля

Як уже повідомлялося раніше, на пленарному засіданні п’ятої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання депутати міської ради одноголосно підтримали звернення до т.в.о. Міністра енергетики України Юрія Вітренка, до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо можливості передачі газорозподільних мереж, які знаходяться в межах господарської діяльності АТ «Полтавагаз», на користь ПрАТ «Кременчукгаз» в межах території Глобинської ОТГ Кременчуцького р-ну Полтавської області.

17:09 09.02.2021

«Не прощаюсь з тобою, моя Україно…»

У вирі буденних проблем, швидкості буття, у потоці сотень тисяч рішень важливо не забути про те, що справді цінне. А це передусім пам’ять про особистості України, хто творив нашу історію.

16:57 09.02.2021

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад керівника  художнього, режисера театралізованих заходів та свят, звукорежисера Глобинського міського будинку культури Глобинської міської ради (м.Глобине, вул. Центральна,228)

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад керівника художнього, режисера театралізованих заходів та свят, звукорежисера Глобинського міського будинку культури Глобинської міської ради (м.Глобине, вул. Центральна,228)

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів», наказу Міністерства культури України від 01.07.2016 року № 497 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» 05.02.2021 відділом культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради проведено конкурс на заміщення вакантних посад керівника художнього, звукорежисера, режисера театралізованих заходів та свят Глобинського міського будинку культури Глобинської міської ради.

14:47 09.02.2021

Щодо застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку

Реєстратори розрахункових операцій та/або програмні РРО не застосовуються платниками єдиного податку першої групи. Водночас, у випадку перевищення граничного обсягу доходу 1 млн грн., встановленого для платників єдиного податку у 2020 році, відповідно до Перехідних положень Податкового кодексу України, обов’язок застосування РРО виник з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується в усіх наступних податкових періодах, не зважаючи на зміни чи/або доповнення внесені до Перехідних положень Кодексу.

13:22 09.02.2021

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»(Олена Теліга)

Жіноче товариство імені Ольги Басараб та Олени Теліги й Організація українських націоналістів оголошують про проведення щорічного Всеукраїнського літературного конкурсу імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг» (Олена Теліга).

10:08 08.02.2021