ОГОЛОШЕННЯ

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головний спеціаліст  відділу організаційно-кадрової роботи виконкому Глобинської міської ради.

09:30 05.02.2021

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища

4 лютого, у рамках підготовки до пленарного засідання чергової 6-ї сесії Глобинської міської ради восьмого скликання, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища під головуванням Олега Лєдніка.

09:01 05.02.2021

«Не прощаюсь з тобою, моя Україно…»

09 лютого спливає 16 літ, як відійшла за вічну межу наша славна краянка Раїса Панасівна Кириченко – Герой України, народна артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, повний кавалер ордена княгині Ольги.

08:31 05.02.2021

У Землянках вирішували як забезпечити село питною водою

4 лютого відбулася зустріч заступника міського голови Олександра Артюшенка з мешканцями села Землянки з питань водопостачання. На зустрічі були присутніми депутат Глобинської міської ради Андрій Череп, начальник відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Глобинської міської ради Сергій Пономарьов та керівник комунального підприємства села Великі Кринки Василь Бугай. Метою зібрання було налагодження нормативної роботи водозабору, оскільки нещодавно Глобинська міська рада прийняла до комунальної власності артезіанську свердловину питного водопостачання в селі Землянки, яку дотепер жителі села експлуатували власними силами.

17:20 04.02.2021

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» по вулиці Володимирівській, м. Глобине, Полтавської обл.»

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року, встановлено, що:

13:23 04.02.2021

Пройшло засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку

3 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку Глобинської міської ради під головуванням Інни Авраменко. У роботі комісії взяли участь міський голова Станіслав Джусь, секретар міської ради Світлана Лазаренко, депутати інших постійних комісій Олег Клімов, Володимир Мигович, Світлана Лобода, Олександр Феденко, Юрій Шульженко та начальники відділів виконавчого комітету Глобинської міської ради та керівники комунальних підприємств та установ.

16:49 03.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись п.4 ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» Глобинським міським головою скликається п’ята (позачергова) сесія Глобинської міської ради VIIІ скликання, яка відбудеться  5 лютого 2021 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради  за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

15:35 03.02.2021

14 лютого – Міжнародний день дарування книг

Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дає нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчає жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

10:54 03.02.2021

Звіт про роботу відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради  в 2020 році

Звіт про роботу відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради в 2020 році

Відділ  освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради у 2020 році  функціонував  відповідно до Положення, затвердженого рішенням сьомої сесії Глобинської міської ради першого скликання від 14.04.2016 р. № 229. Основними завданнями відділу  були реалізація державної  політики, забезпечення якості та доступності освіти  на   території  громади, управління освітніми закладами, що підпорядковані відділу, та координація їх  діяльності.

09:05 03.02.2021