Дата: від до Скинути

Зіт про роботу відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2020 рік

Відповідно до чинного законодавства, спеціалістами відділу було підготовлено до розгляду постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища 1749 проектів рішень по земельним питанням. Всього відбулося 9 засідань даної комісії, у ході роботи яких активну участь брали спеціалісти відділу. Постійно приймалась участь у роботі сесії Глобинської міської ради.

10:17 27.01.2021

Робота четвертої позачергової сесії міської ради

25 січня 2021 року у залі засідань Глобинської міської ради відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради та по його закінченню пленарне засідання 4-ї (позачергової) сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

10:45 26.01.2021

Невдовзі ЗНО-2021: виповнилося 14 років - час оформити ID картку!

Із 1 лютого до 5 березня триватиме реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Одним із етапів  успішної реєстрації є підготовка комплекту реєстраційних документів, до якого входить засвідчена копія паспорта громадянина України. Паспорт громадянина України (ID-картка) видається особі при досягненні 14-річного віку.

08:12 25.01.2021

Звіт відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконкому Глобинської міської ради  про виконану роботу за 2020 рік

Звіт відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконкому Глобинської міської ради про виконану роботу за 2020 рік

Робота відділу культури, спорту, сім’ї та молоді  виконавчого комітету Глобинської міської ради у 2020 році була направлена на виконання запитів із задоволення культурно-дозвіллєвих потреб населення, створення сприятливих умов для розвитку творчих здібностей дорослого і дитячого населення, розвитку ініціативи та самодіяльності жителів громади.

15:53 22.01.2021

Увага! Приймаються заявки на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Премія присуджується особам віком від 14 до 35 років за досягнення у розбудові держави протягом 2020 року. При цьому можуть бути враховані досягнення кандидата за попередні роки.

15:38 22.01.2021

Президент відстоює соціальну справедливість у тарифах

Президент України Володимир Зеленський наполягає на обов’язковій соціальній справедливості, особливо коли йдеться про питання тарифів для населення. Адже очевидно, що в державі не може бути тарифної дискримінації, і тому всі верстви населення мають отримати зрозуміле тарифне ціноутворення.

11:58 22.01.2021