Дата: від до Скинути

ЗВІТ  про роботу відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету міської ради у 2020 році

ЗВІТ про роботу відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету міської ради у 2020 році

Робота відділу у 2020 році була направлена на виконання заходів Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2020 рік, цільових програм громади, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови.

13:48 02.02.2021

Інформація про роботу відділу соціального забезпечення виконкому Глобинської міської ради за 2020 рік

Відділ соціального забезпечення виконкому Глобинської міської ради (далі відділ) створений з метою забезпечення в межах визначених законодавством прав населення територіальної громади в сфері соціального захисту шляхом здійснення нагляду за додержанням на території Глобинської територіальної громади вимог законодавства у цій сфері, виконання місцевих програм соціального захисту, контроль за цільовим використанням коштів державних соціальних допомог, обстеження та складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, ведення обліку та реєстру осіб, які потребують опіки (піклування) над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена, здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, забезпечення соціального захисту населення громади; надання базових соціальних послуг; здійснення індивідуальної соціальної роботи відповідно до потреб і запитів громадян; виявлення осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини; планування організації та надання соціальних послуг; та інше.

11:27 02.02.2021

Правові відносини у сфері застосування реєстраторів  розрахункових операцій

Правові відносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій

Правові відносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або ПРРО регулюються Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон).

11:23 02.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись п.4 ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» Глобинським міським головою скликається шоста сесія Глобинської міської ради VIIІ скликання, яка відбудеться  11 лютого 2021 року о 10.00 в районному будинку культури  за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 228.

17:16 01.02.2021

Звіт про роботу відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2020 рік

Протягом 2020 року відділом містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Глобинської міської ради було здійснено документальний супровід наступних об’єктів:

15:05 01.02.2021

Оприлюднення проєкту Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік

На виконання розпорядження міського голови від 14.01.2021 №8/02-05 АГП «Про розробку Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік» відділом соціально-екномічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради розроблений проєкт Програми муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2021 рік.

11:21 01.02.2021