Дата: від до Скинути

Відбулося пленарне засідання п’ятдесят сьомої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

21 листопада відбулося пленарне засідання п’ятдесят сьомої позачергової сесії Глобинської міської ради VIII скликання.  Міською радою розглянуто сім  питань порядку денного.

19:28 21.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє, що відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Міністрів Української РСР і Українською республіканською радою професійних спілок від 11 грудня 1984 р. N 470, з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку.

16:55 21.11.2023

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.10 років тому українці розпочали нову сторінку боротьби — провели свій перший контрнаступ проти беззаконня, проти спроби позбавити їх європейського майбутнього. Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

15:45 21.11.2023

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання»

Державна установа «Український інститут книги» повідомляє, що згідно зі Стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» та операційним планом її реалізації на 2023–2025 роки», затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 березня 2023 р. № 190-р, та відповідно до Плану роботи Інституту на 2023 рік проводить з 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання», мета якої – консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду.

16:23 20.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до частини другої статті 42, частини шостої статті 46, пункту 2 частини третьої статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради скликаю п’ятдесят восьму сесію Глобинської міської ради.

16:20 20.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до частини другої статті 42, частини шостої статті 46, пункту 2 частини третьої статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликаю п’ятдесят сьому позачергову сесію Глобинської міської ради.

16:16 20.11.2023

Щодо молодіжної роботи та інфраструктури

Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад ініціює опитування щодо розвитку молоді у територіальних громадах.  Мета опитування - сприяння формуванню заходів Асоціації з підтримки молодіжного руху громад. Уся інформація з цих анкет буде використана тільки в узагальненому вигляді і не буде мати персоніфікований характер. Відповіді просимо надсилати до 25.11.2023 р.

13:23 20.11.2023

Щорічне дослідження з оцінки задоволеності бізнесу рівнем обслуговування податкових органів – 2023

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Державна податкова служба України проводить Щорічне дослідження з оцінки задоволеності бізнесу рівнем обслуговування податкових органів. Допоможіть нам ідентифікувати проблемні питання в роботі органів ДПС, що потребують особливої уваги і втручання з метою їх усунення, а також ті аспекти діяльності, якими ви навпаки задоволені.

13:12 20.11.2023