Дата: від до Скинути

Інформація виконавчого комітету Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення  незалежної оцінки майна комунальної власності Глобинської міської ради: квартира №3, загальною площею 40,7 кв.м., що знаходиться за адресою: с. Устимівка, вул. Академіка Вавилова, буд. 26, житловий будинок загальною площею 40,3 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Глобине, вул. Космодем’янської, 22, будівля кочегарки, загальною площею 121,1 кв.м., що знаходиться за адресою: с. Зарічне, вул. Незалежності, 26-А

17:02 16.11.2023

До уваги платників податків! Сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань застосування РРО та ПРРО!

Головне управління ДПС у Полтавській області проводить сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо новацій, передбачених Законом України від 30.06.2023 №3219-IX в частині застосування РРО та ПРРО, за наступним графіком:

08:51 16.11.2023

Фінансова безпека та економічна незалежність сім'ї. Глобинська громада долучається до масштабного проєкту.

15 листопада 2023 року Глобинським міським головою Станіславом Джусем був підписаний меморандум з ГО "Інноваційні соціальні рішення" з метою співпраці у галузі народонаселення та щодо надання послуг для постраждалих від війни та підтримки економічної спроможності, працевлаштування жінок.

15:32 15.11.2023

Щодо зміни з обслуговування пасажирів

В зв’язку зі структурними перетвореннями в регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця » згідно з протоколом від 11.09.2023 №Ц-85/58 засідання правління АТ «Укрзалізниця», телеграми від 08.11.2023 №НЗ-1- 40/2781 та наказу від 09.11.2023 №421 з 01.12.2023 року припиняється оформлення проїзних та перевізних документів у приміському та дальньому сполученні по станції Устинівка виробничого підрозділу «Полтавська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», але залишається можливість оформлення в потязі. Обслуговування пасажирів, а саме: рух приміських потягів, зупинки на зупиночних платформах та станціях, посадка/висадка пасажирів проводиться згідно діючого графіку руху приміських потягів.

16:50 13.11.2023

В області стартує проєкт «Шкільні ліги Полтавщини»

У Полтавському спортивному ліцеї з посиленою фізичною підготовкою презентували новий проєкт «Шкільні ліги Полтавщини». Спортивні учнівські змагання з семи видів спорту розпочнуться в громадах уже в цьому навчальному році.

08:25 13.11.2023