Африканська чума свиней

Африканська чума свиней (АЧС) - гострозаразна вірусна хвороба, яка перебігає гостро, підгостро, хронічно безсимптомно й характеризується лихоманкою, геморагічним діатезом, ціанозом шкіри, некродистрофічними змінами паренхіматозних органів і високою летальністю, що призводить до значних економічних збитків.

16:43 08.11.2023

Оголошення

Відповідно до частини другої статті 42, частини шостої статті 46, пункту 2 частини третьої статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликаю п’ятдесят шосту позачергову сесію Глобинської міської ради.

16:05 08.11.2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні планується проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом. У зв’язку з тим, що з початком широкомасштабної війни росії проти України та, відповідно, закриттям повітряного та морського простору, що призвело до зростання пасажиропотоку України на наземному автомобільному транспорті, збільшення діяльності «нелегальних» перевізників, систематичного порушення автомобільними перевізниками транспортного законодавства в частині дотримання режиму праці та відпочинку водіїв, невиконання маршрутів перевізниками та інших порушень вимог законодавства.

10:06 07.11.2023

#ВАРТО: ЄДНАННЯ

Український ветеранський фонд розпочав новий конкурс спільно з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

09:05 07.11.2023

Кременчуцьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області надсилає Вам актуальну інформацію щодо захворюваності на скарлатину.

Згідно даних обласного центру контролю та профілактики хвороб в Полтавській області протягом минулого тижня зафіксовано 11 випадків скарлатини. Востаннє загострення фіксували у 2019 році, за рік було зареєстровано 515 випадків. Прохаємо дану інформацію розмістити  на Ваших офіційних сайтах та в друкованих виданнях.

10:12 06.11.2023

Відновлення втраченого чи викраденого посвідчення водія відтепер доступне у Польщі

Одразу в чотирьох містах Польщі у підрозділах ДП «Документ» українці можуть відновлювати своє посвідчення водія. Ця країна стала другою після Туреччини, в якій запустили нову послугу для наших співгромадян, що були вимушені виїхати за кордон.

13:35 02.11.2023