Дата: від до Скинути

Офіційно: дружина заступника Міністра внутрішніх справ України не перетинала державний кордон

Державна митна служба України офіційно повідомляє, що розповсюджена в деяких ЗМІ неперевірена інформація щодо виявлення на КПП «Захонь» угорською стороною значної суми валюти, яку буцімто переміщувала дружина заступника Міністра МВС України 29 вересня цього року, не знайшла свого підтвердження.

17:42 11.10.2023

Створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб

При виконавчому комітеті Глобинської міської ради, відповідно до розпорядження міського голови, створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб, до складу якої входять внутрішньо переміщені особи.

15:29 06.10.2023

НАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ СТАРКОВУ ІГОРЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ

Час…! У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України – особливі. На шляху боротьби за Незалежність український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок.

14:02 05.10.2023

Жителів області запрошують до публічних консультацій щодо компенсації за пошкоджене житло

Громадська організація «Інститут  Республіка» запрошує на публічні консультації: «Удосконалення механізму отримання громадянами України компенсації за житло, пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії росії проти України».

13:05 05.10.2023

До уваги жителів громади!

З метою всебічної підтримки ветеранської спільноти  (ветеранів війни або одного із членів його сім’ї; одного із членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни/ Захисників чи Захисниць України) оголошується проведення обласного конкурсу „Мій бізнес”.

15:42 03.10.2023

Відбулося чергове засідання робочої групи з внесення змін до Стратегії розвитку Глобинської міської територіальної громади.

03 жовтня 2023 року відбулося чергове засідання робочої групи з внесення змін до Стратегії розвитку Глобинської міської територіальної громади під головуванням міського голови Станіслава Джуся.

14:55 03.10.2023

Злочинці залишають без світла сільських жителів

У час, коли триває збройна агресія російської федерації, яка всіма можливими засобами намагається знищити електроенергетичну галузь України в цілому та Полтавщини зокрема, на території нашої області активізувались злочинці, які викрадають електродріт, металеві конструкції з ліній електропередачі, розукомплектовують трансформаторні підстанції тощо.

09:48 03.10.2023