Дата: від до Скинути

Заробили понад 2 млн гривень на «працевлаштуванні» людей за кордоном: кіберполіція викрила організовану групу шахраїв

Зловмисники пропонували громадянам внести передоплату за надання послуг із працевлаштування за кордоном. У такий спосіб вони ошукали понад 180 осіб. Фігурантам повідомлено про підозру.

14:24 28.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ !

27 вересня 2023 року о 14.00 годині в кабінеті земельного відділу міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285. відбудеться засідання депутатської комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища

16:24 26.09.2023

Зі святом визволення Глобинщини та Днем міста Глобине.

Прийміть найщиріші вітання з Днем визволення Глобинщини від фашистських загарбників! У ці дні ми вшановуємо відвагу і жертовність наших співвітчизників, які відстояли свободу, честь та незалежність Батьківщини, зуміли здолати потужний натиск ворога та звільнити глобинський край у вересні 1943 року. Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти цю пам’ять… Пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, у таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. На жаль, в Україні війна. Вона горем і болем увійшла в кожну українську домівку, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення.

11:21 26.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

27 вересня 2023 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою м. Глобине вул. Центральна, 285 відбудеться засідання депутатської комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку.

13:55 25.09.2023

Як цивільна особа стає військовослужбовцем під час війни

Основним способом комплектування військових частин в умовах воєнного стану лишається призов за мобілізацією. Що це означає для пересічного мешканця Полтавщини? Лише те, що потрібно готуватися до захисту своєї країни. Адже в будь-який момент будь-хто може бути призваний за мобілізацією. Звичайно ж, якщо він придатний за станом здоров’я і не має права на відстрочку. То ж коли цивільний громадянин стає військовослужбовцем?

15:55 22.09.2023

Інформація для осіб з інвалідністю щодо можливості отримання комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг в реабілітаційних установах

З метою інформування осіб з інвалідністю щодо можливості отримання комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг в реабілітаційних установах Департамент соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації повідомляє про наступне.

15:21 22.09.2023

Профілактика туберкульозу великої рогатої худоби

Туберкульоз – це захворювання бактеріального походження, яке здатне вражати велику рогату худобу, домашню птицю і навіть людину. Характерні особливості патології – висока заразність і летальність у багатьох випадках. Супроводжується утворенням на внутрішніх органах, шкірних покривах і слизових специфічних безсудинних вузликів (туберкул), схильних до некрозу. Ефективної лікування туберкульозу у великої рогатої худоби немає.

15:18 22.09.2023

Герої вічно будуть жити !

Напередодні 80-ї річниці визволення Глобинщини від фашистських загарбників працівники виконавчого комітету Глобинської міської ради  зібралися, щоб згадати Героїв-земляків, які віддали своє життя у 1941-1945 роках, та новітніх Героїв - тих, хто став нездоланною стіною на шляху зла, хто докладаючи неймовірних зусиль, крок за кроком звільняє українську землю від російських окупантів…

13:34 21.09.2023