НОВИНИ ФУТБОЛУ ГЛОБИНЩИНИ

Місцевим осередком ВФСТ «Колос» у Семенівській  селищній громаді, протягом вересня-жовтня проводився дитячий футбольний турнір « Кубок Дружби. Осінь». За підсумками зональних змагань до фінальної частини потрапили команди Семенівки, Хорола, Глобине та Градизька.

11:50 30.10.2023

День визволення України від фашистських загарбників.

День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, у день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Свято встановлене відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…».

12:20 27.10.2023

Полтавщина: що робити, якщо паспортний документ втрачено за кордоном

Процедура звернення до уповноважених органів внаслідок викрадення паспорта є однаковою в більшості країн. Як і в Україні, закордоном необхідно відразу звернутись до найближчого відділення поліції для складання заяви про втрату паспортного документа.

10:45 27.10.2023

“Армійська англійська” для українських військових

Соціальний проєкт ENG for UARMY запустив YouTube-канал “Армійська англійська” для українських військових із навчання військової англійської відповідно до мовних стандартів НАТО (STANAG 6001). Проєкт створено групою волонтерів на чолі з викладачкою Оленою Чекрижовою та підтримано Посольством США в Україні.

09:03 27.10.2023

До уваги власників житла, які безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб!

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 №333 затверджений Порядок, що визначає механізм надання компенсації витрат власників жилих приміщень приватного житлового фонду, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану.

13:57 25.10.2023