ГРИП ТА ГРВІ. Як уберегтися!

Найчастіше люди хворіють на гострі респіраторно-вірусні захворювання в сезон мокрої і холодної погоди: середина та кінець осені, перші тижні зими, коли дощі змінюються снігом і стабільними заморозками.

16:21 30.11.2023

Відбулося пленарне засідання п’ятдесят восьмої сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

30 листопада 2023 року під головуванням секретаря міської ради Олександра Феденка відбулося пленарне засідання п’ятдесят восьмої сесії Глобинської міської ради VIII скликання.

15:30 30.11.2023

Постраждалі від домашнього насильства можуть отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката: куди звертатися

Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката. Для цього варто звернутися до системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Які послуги надає система БПД, як ними скористатися та куди звертатись — пояснюємо далі.

15:27 30.11.2023

З 01 по 21 грудня 2023 року проводитиметься комплекс профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима», метою якого є забезпечення безпеки перевезень пасажирів і вантажів, зниження рівня аварійності та ступеня тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, а також посилення державного контролю (нагляду) за безпекою перевезень на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період. Під час здійснення практичних заходів державного нагляду (контролю) на території Полтавської області, Укртрансбезпека особливу увагу приділятиме: - перевірці технічного стану транспортних засобів, їх готовності до роботи в зимовий період, під час снігопадів та ожеледиці, проходження ними обов’язкового технічного контролю та їх зберігання за місцем стоянки;

17:05 29.11.2023

Зупини психологічне насильство

Словесні образи, постійні звинувачення, приниження та встановлення тотального контролю над життям іншої людини – усе це є проявом психологічного насильства.

12:55 29.11.2023

Дякуємо міжнародним партнерам за підтримку!

За участь у проєкті «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд» Глобинська міська рада отримала від  Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) – Польським Банком розвитку та завдяки фінансуванню Європейського Союзу дефібрилятор «Samaritan PAD 35OP», додаткові комплекти акумуляторів, додатковий набір електродів, педіатричний модуль.

15:56 28.11.2023