Дата: від до Скинути

В рамках реалізації проєкту "WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей" відбулося офіційне відкриття Глобинського офісу "Жіночого центру працевлаштування". Реалізація проєкту здійснюється в рамках підписаного міським головою Станіславом Джусем Меморандуму про співробітництво між Глобинською міською радою та ГО "Інноваційні соціальні рішення".

11:51 05.12.2023

Future Perfect: в Україні популяризують англійську – мову міжнародного спілкування

В Україні активно впроваджується національна програма з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування Future Perfect, створена за ініціативою Президента України. Мовна програма допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулювати вивчення мови для кожної з груп – освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування.

13:38 04.12.2023

ГРИП ТА ГРВІ. Як уберегтися!

Найчастіше люди хворіють на гострі респіраторно-вірусні захворювання в сезон мокрої і холодної погоди: середина та кінець осені, перші тижні зими, коли дощі змінюються снігом і стабільними заморозками.

16:21 30.11.2023