Що важливо знати одиноким матерям?

Згідно із Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновителі, якщо у свідоцтві про народження дитини відсутній запис про батька дитини або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку державним органом РАЦС за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини, а також мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію у разі втрати годувальника або соціальну пенсію.

15:34 20.08.2020

Триває активна компанія щодо запобіганню використання незадекларованої праці

В Глобинській громаді, на виконання доручення Прем`єр-міністра України Дениса Шмигаля та окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталія Сажієнка,  активно  проводиться інформаційно — роз’яснювальна робота щодо запобіганню використання незадекларованої праці суб’єктами господарювання всіх форм власності у сферах оптової та роздрібної торгівлі, в тому числі пальним, сільського господарства, тимчасового розміщування й організації харчування, будівництва, надання послуг, транспорту.

08:22 20.08.2020

В центрі уваги – трудові відносини

На Полтавщині, в тому числі і території Глобинської громади,  на виконання доручення Прем`єр-міністра України Дениса Шмигаля та окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталія Сажієнка фахівцями Управління Держпраці у Полтавській області,  із  залученням працівників органів місцевого самоврядування, яким делеговані повноваження здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, розпочато інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо попередження негативних наслідків неофіційного працевлаштування та відповідальності  за порушення законодавства про працю. Так, за використання праці неоформленого працівника передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 8500 до 17000 гривень, фінансова відповідальність, згідно зі ст. 265 КЗпП України, у розмірі десяти мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника, що на сьогодні становить 47 тисяч 230 гривень.

16:35 17.08.2020