На порядку денному – легалізація трудових відносин

21 серпня 2020 року в приміщенні Глобинської районної державної адміністрації в зв’язку з проведенням, на виконання   доручення Прем`єр-міністра України Дениса Шмигаля та окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталія Сажієнка інформаційно — роз’яснювальної роботи щодо запобіганню використання незадекларованої праці, відбулася зустріч заступника голови райдержадміністрації Володимира Лісняка, директора філії Полтавського обласного центру зайнятості Олександра Мороза, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці в Полтавській області Владислава Ковтуна та  інспектора праці виконавчого комітету Глобинської міської ради Олександра Логвина, з суб’єктами підприємницької діяльності району.

13:43 21.08.2020

На центральній площі міста урочисто підняли Державний Прапор України

21 серпня на центральній площі міста Глобине за участі працівників державних установ, органів місцевого самоврядування району та міста відбулося урочисте підняття українського стягу з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.  Право урочисто підняти жовто-блакитний прапор на флагштоці у центрі міста в цей день надано прапорщику запасу, учаснику антитерористичної операції Олександру Павленку.

13:32 21.08.2020

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», на виконання рішення шістдесятої сесії першого скликання № 759 від 25.06.2020 року «Про розроблення детального плану території ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» по вулиці Володимирівській, 222, м. Глобине, Полтавської області», виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території.

15:37 20.08.2020