Початок навчального року в умовах карантину

До старту нового навчального року залишився один день, а Україна, як і раніше, продовжує жити в умовах карантинних обмежень, запроваджених для боротьби з поширенням коронавірусної інфекції Covid-19. Згідно  рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19, затвердженого на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 20 серпня, Полтавська область знаходиться в зеленій зоні. Тому навчання в закладах освіти Глобинської міської ради проходитиме згідно з правилами навчального процесу в школі під час карантину.

15:05 31.08.2020

Зміни щодо режиму роботи ДНЗ, розважальних закладів і ресторанів в Глобинській ОТГ

28 серпня 2020 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Глобинської міської ради, на якому розглянули питання щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти в Глобинській ОТГ та щодо заборони роботи після 23-ї та до 7-ї години ранку розважальних закладів і ресторанів в Глобинській ОТГ.

15:04 31.08.2020

На захисті прав дитини

28 серпня 2020 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто питання щодо зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд та виховання дітей.

15:53 28.08.2020

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

10:10 28.08.2020

Чудовий подарунок до Дня Незалежності

З огляду на високу активність жителів сіл Пироги та Яроші стосовно відвідування дитячих та спортивних майданчиків і висловлені побажання  дітей щодо розширення можливостей рухливого дозвілля, до Дня Незалежності   агропідприємства:  СФГ " Верест та ТОВ АФ "Хлібодар "презентували  нові конструктивні елементи на дитячі майданчики наших населених пунктів: гойдалку-лаву з навісом, інтерактивну панель: "дошка" та ланцюговий місток-перехід.

20:30 27.08.2020