Проведено позачергове засідання сесії міської ради

3 вересня в залі засідань відбулося позачергове засідання 62 сесії Глобинської міської ради. Необхідністю стало звернення Глобинської територіальної виборчої комісії про включення до Переліку другого типу відповідно до Закону України «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» та «Порядку передачі в оренду комунального майна територіальної громади міста Глобине» об’єктів, в яких будуть розміщуватися виборчі комісії, та майна, що використовуватиметься комісіями під час виборів,.

08:57 04.09.2020

Анатолій Дімаров «І БУДУТЬ ЛЮДИ»

Незабаром  відбудеться прем’єра 12-серійного фільму “І будуть люди” – епічної драми та екранізації епохального роману Анатолія Дімарова, в основі якого – людські долі на зламі історичних подій.

11:29 03.09.2020

Пирогівському вищому початковому училищу – 110 років

«Устійний віками лад»  сколихнули,  впевнено відкинули догму про  неосвіченість села  і одержимо  рушили до втілення Шаленої, Високодумної,  Гоноровитої, Нечуваної майже Химерної мети – творення Школи рівня повітового, чи губернського  міста – чотирьохкласного міського училища  (повна назва на дату відкриття 1 вересня 1910 року) в рідних козацьких Пирогах – наші Мудрі, Високоосвічені,  Прозорливі, Завбачливі, Згуртовані, Прогресивні   та Дієві ПРАДІДИ. Не казенні, не буденні душі творили те диво – "освітній простір"( нині фасонисті слова). Їм (Пирогівським козакам) баглося змін і перемог, і нових інтелектуальних атак, а не днів, сповнених манірності і чвар, бідних на шаленство дум і шляхетних поривань.

10:01 02.09.2020

Розпорядження про скликання 62 сесії

Керуючись п.4 ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» Глобинським міським головою скликається 62 (позачергова)  сесія Глобинської міської ради І скликання, яка відбудеться   03 вересня   2020 року о 15.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

16:52 01.09.2020

Глобинська ОТГ у фінальних змаганнях

29 серпня відбулися обласні відбіркові змагання серед об’єднаних територіальних громад на «кращу спортивну громаду Полтавщини 2020 року» присвячені 70-річчю утворення ФСТ «Колос».

14:55 01.09.2020