Лідери незмінні

На цьому тижні відбулися наступні зустрічі чемпіонату міста з міні-футболу:

14:22 25.09.2020

В Полтавській області проводять імунізацію диких тварин від сказу

В Україні з 2018 року започаткована програма з ерадикації сказу в державі. Ця програма включає в себе імунізацію домашніх тварин проти сказу (собаки, коти) та диких м’ясоїдних тварин. В Полтавській області з 15-го вересня 2020 року розпочалася чергова осіння кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти цього захворювання за допомогою авіатранспорту. Як підкреслюють науковці: "Епізоотична ситуація щодо сказу в Україні та області вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах".

10:37 25.09.2020

Реалізуйте своє виборче право - подбайте про дійсність своїх документів!

25 жовтня 2020 відбудуться чергові місцеві вибори. Отже, Міграційна служба Полтавщини нагадує, право голосу на виборах мають громадяни України, яким виповнилося 18 років, і мають із собою дійсний паспорт громадянина України (книжечку або ID-картку) або тимчасове посвідчення громадянина України. За межами України – закордонний паспорт, дипломатичний чи службовий паспорт для виїзду за кордон.

08:46 23.09.2020

Глобинські команди взяли участь в дитячо-юнацькому турнірі з міні-футболу, який пройшов у Козельщині

У суботу 19 вересня в смт Козельщина відбувся дитячо-юнацький турнір з міні-футболу, присвячений визволенню Козельщини від німецько-фашистських загарбників. У турнірі прийняли участь сім команд області. Вихованці тренерів ФК «Глобине» – Валерія Чорноуса та Олександра Рички – приймали участь двома складами. Перша команда зайняла перше місце в турнірі, виборовши почесний кубок. Друга наша команда, яка була наймолодшою на змаганнях, зайняла п’яте місце. Детальний огляд матчів та фоторепортаж з’являться на сайті найближчим часом.

16:32 21.09.2020

Спортсмен із Глобинської громади встановив рекорд України

У відділі  культури,  спорту,  сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради працює Віталій Федорович Мазур. Він багаторазовий абсолютний чемпіон України з підняття штанги на біцепс, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу (RAW100%) та майстер спорту міжнародного класу з підняття штанги на біцепс комітету пауерліфтингу України.

15:39 21.09.2020