Про оплату праці у святкові та неробочі дні

Робота у святкові та неробочі дні компенсується відповідно до статей 72 та 107 Кодексу Законів про працю України за згодою сторін, наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі. Так,   години фактично відпрацьовані у святковий або неробочий день, оплачуються  працівникам, які одержують місячний оклад – у розмірі одинарної годинної або денної ставки понад оклад, якщо робота у святковий  і неробочий день проводилася в межах місячної норми робочого часу, і в розмірі подвійної годинної або денної ставки понад оклад, якщо робота проводилася понад місячну норму.

11:37 27.10.2020

Глобинців запрошують взяти участь у двох Всеукраїнських конкурсах до Міжнародного дня волонтера

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом із Українською молодіжною правничою асамблеєю, БФ «Об’єднання світових культур» та Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) проводять Всеукраїнський конкурс «Волонтерство: від усвідомлення до дії» та Всеукраїнський конкурс есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення».

09:30 23.10.2020

Дякуємо за сезон!

ФК «Глобине» завершив Чемпіонат області на третій сходинці турнірної таблиці.

16:23 20.10.2020