Державні гарантії виплати заробітної плати

На законодавчому рівні в нашій державі закріплено не лише право кожного на працю, вільний вибір професійної діяльності, безпечні і здорові умови праці, а й гарантується  оплата праці. Ці права визначені Конституцією України та урегульовані   Кодексом Законів про працю України,  Законом України "Про оплату праці" та іншими нормативними документами.

13:43 09.11.2020

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади керівника  художнього Глобинського міського будинку культури ім. І. Франка

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади керівника художнього Глобинського міського будинку культури ім. І. Франка

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів», наказу Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» 30.10.2020 відділом культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради проведено  конкурс на заміщення вакантної посади керівника художнього Глобинського міського будинку культури ім. І. Франка.

16:28 04.11.2020