Дата: від до Скинути

Гравець ФК «Глобине» підписав професійний контракт з футбольним клубом Української прем’єр-ліги

Сімнадцятирічний опорний півзахисник Микита Бурдак 26 вересня дебютував у складі ФК «Олександрія» в матчі Чемпіонату Української прем’єр-ліги U-19 проти СК «Дніпро-1», провівши на полі всі 90 хвилин зустрічі.

10:56 29.09.2020

Важка, але переконлива перемога наших футболістів під проливною зливою

27 вересня відбулись чергові матчі обласної першості з футболу. ФК «Глобине» на своєму полі приймав ФК «Кременчук». «Дербі» між географічними сусідами виявились вдалими для нашої команди. Хоч склад її був обмеженим – за різними причинами були відсутні деякі ключові гравці. Грали практично з однією заміною, а на 15 хв зустрічі після травми захисника Станіслава Місікевича на поле вийшов Владислав Садовий – воротар нашої команди, якого терміново перекваліфікували у польового гравця для порятунку становища.

17:20 28.09.2020

До виборів завчасно подбайте про вклейку фото до паспорта-книжечки громадянина України при досягненні 25-ти та 45-річного віку

25 жовтня 2020 відбудуться чергові місцеві вибори. Отже, Міграційна служба Полтавщини нагадує про необхідність до виборів завчасно подбати про дійсність паспортного документа-книжечки, зокрема вклеїти фото по досягненню відповідного віку.

14:46 28.09.2020

Кваліфікований електронний підпис (КЕП): питання-відповіді

Що таке кваліфікований електронний підпис (КЕП)? Кваліфікований електронний підпис – вид електронного підпису, отриманого за результатом криптографічного перетворення набору електронних даних, який додається до цього набору або логічно з ним поєднується і дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача. КЕП накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа. (Закон України "Про електронні довірчі послуги"). КЕП захищено двома ключами:  проом промат

14:37 28.09.2020

Вшанували визволителів рідного краю

26 вересня, у день визволення Глобиного, міський голова Станіслав Джусь з керівниками району та головою ветеранської організації Іваном Калениковичем Мошляком поклали квіти до місць поховань, загиблих у роки Другої світової війни.

11:47 26.09.2020

День дошкілля

27 вересня Україна святкує День працівника дошкільної освіти. Всеукраїнський день дошкілля – це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть, що дитинство – це ранок життя, а ранок має бути щасливим.

15:18 25.09.2020