В області запроваджено посилені протиепідемічні заходи

13 листопада 2020 року на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області, яке проходило в режимi вiдеоселектору з головами районних державних адміністрацій та керівниками органів місцевого самоврядування областi, розглянули питання епiдемiчної сиryацiї на територiї областi та прийняли відповідні рішення щодо запровадження посилених протиепiдемiчних заходiв для адмiнiстративно-територiальних одиниць Полтавської областi та встановлення карантину вихiдного дня на виконання вимог постанови Кабiнету Miністрів України вiд 22 лилня 2020 р. № 641 ,,Про Встановлення карантину та запровадження посилених протиепiдемiчних заходiв на територiї iз значним поширенням гострої респiраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (з урахуванням змiн, що внесені постановою Кабiнету Miністрів Украiни вiд 11 листопада 2020 р. № 1100).

12:56 13.11.2020

До відома жителів гомади!

У зв'язку із численними зверненнями жителів стосовно питання зв'язку з медичним закладом та сімейним лікарем при погіршенні стану здоров'я, публікуємо номери гарячих ліній, за якими можна отримати консультацію щодо подальших дій та лікування недуги:

14:51 12.11.2020

Оприлюднено проєкт Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки для обговорення

На виконання розпорядження міського голови від 04.11.2020 №187/02-05 АГП «Про розроблення Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки» відділом соціального забезпечення виконавчого комітету міської ради розроблений проєкт Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2025 роки.

09:47 12.11.2020

Оголошення

Повідомляємо, що на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України http://torgy.land.gov.ua/auction розміщено оголошення про проведення 1 грудня 2020 року земельних торгів (аукціону №29359) з продажу права оренди земельних ділянок, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які перебувають у комунальній власності Глобинської міської ради:

08:42 12.11.2020

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) представить свої програми та конкурси для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад Полтавської області

20 листопада, з 15:00 до 17:00, Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) представить проекти допомоги для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад Полтавської області. Запрошуємо виробників і переробників продукції у секторах овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса, домашньої птиці (окрім курятини), аквакультури та солодощів, а також представників ОТГ і журналістів регіональних видань взяти участь у презентації. У вас буде можливість задати запитання щодо проектів, які вас цікавлять, та запропонувати власні ідеї до співпраці.

13:17 11.11.2020

Високе визнання творчості нашої землячки

Вчора, 9 листопада 2020 року Указом Президента України  нашій землячці – уродженці і почесній жительці с. Землянки, яскравій творчій особистості, поетесі і майстрині декоративно-прикладного мистецтва, натхненниці Загальнонаціонального проекту "Слово Кобзаря у вишивці", співавторці першого альманаху Глобинської міської літературно-мистецької громадської організації "Квітка натхнення" "Кларнети Глобинського краю", Катерині Андріївні Калініченко, присвоєно високе звання ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ.

15:30 10.11.2020

Бережімо себе разом

Чумою 21 століття прозвали страшну недугу, яка охопила світ з грудня 2019 року і лютує до сьогодні.  Інфекційну хворобу  вперше була виявлено у людини в грудні 2019 року в китайському місті Ухань. Хвороба розпочалася як спалах, що перейшов у пандемію. Причиною хвороби став коронавірус SARS-CoV-2 (стара назва 2019-nCoV),   циркуляція якого в людській популяції була до грудня 2019 року невідомою.

12:54 10.11.2020

Завершується робота міської ради першої каденції

5 листопада міський голова Станіслав Джусь провів чергову 64  сесію Глобинської міської ради  І скликання. У роботі взяли участь 15 депутатів міської ради з 26. Депутати розглянули усі питання порядку денного та прийняли по них відповідні рішення.

11:30 10.11.2020