Анатолій Дімаров «І БУДУТЬ ЛЮДИ»

Незабаром  відбудеться прем’єра 12-серійного фільму “І будуть люди” – епічної драми та екранізації епохального роману Анатолія Дімарова, в основі якого – людські долі на зламі історичних подій.

11:29 03.09.2020

Пирогівському вищому початковому училищу – 110 років

«Устійний віками лад»  сколихнули,  впевнено відкинули догму про  неосвіченість села  і одержимо  рушили до втілення Шаленої, Високодумної,  Гоноровитої, Нечуваної майже Химерної мети – творення Школи рівня повітового, чи губернського  міста – чотирьохкласного міського училища  (повна назва на дату відкриття 1 вересня 1910 року) в рідних козацьких Пирогах – наші Мудрі, Високоосвічені,  Прозорливі, Завбачливі, Згуртовані, Прогресивні   та Дієві ПРАДІДИ. Не казенні, не буденні душі творили те диво – "освітній простір"( нині фасонисті слова). Їм (Пирогівським козакам) баглося змін і перемог, і нових інтелектуальних атак, а не днів, сповнених манірності і чвар, бідних на шаленство дум і шляхетних поривань.

10:01 02.09.2020

Розпорядження про скликання 62 сесії

Керуючись п.4 ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» Глобинським міським головою скликається 62 (позачергова)  сесія Глобинської міської ради І скликання, яка відбудеться   03 вересня   2020 року о 15.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

16:52 01.09.2020

Глобинська ОТГ у фінальних змаганнях

29 серпня відбулися обласні відбіркові змагання серед об’єднаних територіальних громад на «кращу спортивну громаду Полтавщини 2020 року» присвячені 70-річчю утворення ФСТ «Колос».

14:55 01.09.2020