У Глобиному функціонує пункт обігріву
Глобинська міська рада повідомляє, що на час сильних морозів в приміщенні державного пожежно-рятувального підрозділу в м.Глобине по вулиці Виноградній функціонує пункт обігріву для бездомних осіб та громадян, які опинилися в несприятливих погодних умовах, де створені належні умови для тимчасового перебування. Всі бажаючі можуть зігрітися, випити гарячого чаю, підзарядити мобільний телефон.08:17 30.11.2018









