Дата: від до Скинути

Грант для студентів та абітурієнтів Полтавської області Глобинського району (соціальна програма Scholarship)

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Полтавської області Глобинського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!

09:07 24.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ

24 січня 2024 року  о 14.00 годині в кабінеті земельного відділу міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285. відбудеться засідання депутатської комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища

14:07 23.01.2024

Оголошення. Зміна часу засідання

Засідання депутатської комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку відбудеться 24 січня 2024 року о 14.30  годині в приміщенні міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

13:55 23.01.2024

Другий етап міжнародної спецоперації: Нацполіція спільно з чеськими правоохоронцями затримала учасників злочинної організації

Зловмисники створили мережу фішингових сall-центрів на території столиці і ошукали десятки іноземців на майже два мільйони чеських крон, що в еквіваленті складає близько трьох мільйонів гривень. Нагадаємо, у вересні українські чеські правоохоронці припинили діяльність злочинного угруповання. Завдяки аналізу інформації, що містилася у вилученій техніці, поліцейські встановили ще одного організатора «схеми» та вісьмох його спільників.

16:56 22.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ

24 січня 2024 року о 15.00  годині в залі засідань міської ради за адресою м. Глобине вул. Центральна, 285 відбудеться засідання депутатської комісії міської ради з питань житлово- комунального господарства, управління комунальною власністю та будівництва.

16:42 22.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ

24 січня 2024 року о 13.30 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285. відбудеться засідання депутатської комісії міської ради  з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

16:41 22.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ

24 січня 2024 року о 10.00  годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285. відбудеться засідання депутатської комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку

16:39 22.01.2024

Оголошення конкурсу на визначення перевізника для роботи на міському автобусному маршруті загального користування.

Виконавчий комітет Глобинської міської ради оголошує конкурс на визначення перевізника для роботи на міському автобусному маршруті загального користування.

11:58 22.01.2024

“Наша єдність – наша зброя”

22 січня 2024 року біля пам’ятника Великому Кобзареві Тарасу Шевченку відбувся мітинг  з нагоди Дня Соборності, який відзначають в Україні згідно з Указом Президента України від 21 січня 1999 року. Це велична дата для багатовікової історії України – свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу – Українську Народну Республіку.

11:36 22.01.2024

З Днем Соборності України!

“Зараз ідея соборності є чимось життєво необхідним для українського народу, оскільки соборність – це означає дбати про те, що об’єднує. Навіть більше, це означає ставити за найвищу цінність усе те, що може нас об’єднувати, надихати і робити сильнішими, бо разом нас не подолати”.

08:58 22.01.2024