Пам'ятка щодо передачі та профілактики дифтерії!

На Київщині зареєстровано летальний випадок від дифтерії. У Київській області 73-річна жінка померла від дифтерії. 29 грудня 2023 року хвора була госпіталізована до лікарні, проте її життя не вдалось врятувати через довготривале самолікування й ускладнення, що виникли внаслідок хвороби. Також з'ясовано, що у померлої були відсутні щеплення.  Зазначимо, що це перший летальний випадок від дифтерії за 2023 рік.

08:21 05.01.2024

Що таке унікальний номер запису в ЄДДР? – Міграційна служба Полтавщини відповідає на актуальне запитання від громадян

У громадян часто виникає питання, що таке унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та де його знайти на паспорті громадянина України в формі картки. Тож, інформуємо, що унікальний номер запису в реєстрі (УНЗР) знаходиться на титульній стороні ID-картки з правого боку знизу (над номером паспорта).

10:03 03.01.2024

Для внутрішньо переміщених осіб діє цифрова платформа безоплатної юридичної допомоги

Міжнародною організацією DRC (Представництво Датської ради у справах біженців в Україні) розроблено цифрову платформу безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

08:37 01.01.2024

Вітання з прийдешніми святами

Сьогодні, напередодні новорічних свят, зігріли серця та принесли неймовірний настрій працівникам виконавчого комітету Глобинської міської ради  маленькі артисти з Глобинської школи мистецтв.

16:34 28.12.2023