Вітання з прийдешніми святами

Сьогодні, напередодні новорічних свят, зігріли серця та принесли неймовірний настрій працівникам виконавчого комітету Глобинської міської ради  маленькі артисти з Глобинської школи мистецтв.

16:34 28.12.2023

Олександр Кубраков: Відсьогодні розпочинаємо виплату компенсацій тим українцям, чиє житло зруйнували росіяни

Тепер кожен, хто вже отримав житловий сертифікат, через застосунок Дія може забронювати кошти для купівлі будинку або квартири. Що значить «забронювати кошти»? Це необхідно, щоб система знала, що ви плануєте здійснити покупку житла. Протягом 5 робочих днів надійде підтвердження в застосунку Дія про те, що кошти заброньовані. Після цього у вас є 30 днів, щоб оформити угоду купівлі-продажу нового житла. Якщо ви не встигнете за цей час – потрібно буде повторно подавати заяву на бронювання коштів у Дії.

10:51 27.12.2023

Доступна міжнародна доставка посвідчення водія ще у 8 країн світу

Послуги сервісних центрів МВС стають все більш доступними за кордоном. У зв’язку з повномасштабним вторгненням, за межі країни виїхали багато українців. Але навіть за тисячі кілометрів вони можуть отримувати одні з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС.

14:15 26.12.2023

Вітання з Різдвом та прийдешніми святами.

Вже традиційно напередодні новорічних свят, а сьогодні у день Різдва Христового до виконавчого комітету Глобинської міської ради завітали юні таланти з Великокринківського ліцею, щоб привітати працівників з прийдешніми зимовими святами.

11:50 25.12.2023

Як оформити паспорт громадянам з тимчасово окупованих територій

Повнолітні громадяни України, які проживали на тимчасово окупованій території і не оформлювали паспорт громадянина України, можуть зробити це на підконтрольній урядом України території. Для цього необхідно звернутися до будь-якого підрозділу Державної міграційної служби.

08:45 22.12.2023