ОГОЛОШЕННЯ

24 січня 2024 року о 13.30 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285. відбудеться засідання депутатської комісії міської ради  з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

16:41 22.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ

24 січня 2024 року о 10.00  годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285. відбудеться засідання депутатської комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку

16:39 22.01.2024

Оголошення конкурсу на визначення перевізника для роботи на міському автобусному маршруті загального користування.

Виконавчий комітет Глобинської міської ради оголошує конкурс на визначення перевізника для роботи на міському автобусному маршруті загального користування.

11:58 22.01.2024

“Наша єдність – наша зброя”

22 січня 2024 року біля пам’ятника Великому Кобзареві Тарасу Шевченку відбувся мітинг  з нагоди Дня Соборності, який відзначають в Україні згідно з Указом Президента України від 21 січня 1999 року. Це велична дата для багатовікової історії України – свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу – Українську Народну Республіку.

11:36 22.01.2024

З Днем Соборності України!

“Зараз ідея соборності є чимось життєво необхідним для українського народу, оскільки соборність – це означає дбати про те, що об’єднує. Навіть більше, це означає ставити за найвищу цінність усе те, що може нас об’єднувати, надихати і робити сильнішими, бо разом нас не подолати”.

08:58 22.01.2024

Ідентифікація та реєстрація тварин в Полтавській області.

Серед пріоритетних завдань Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області є забезпечення епізоотичного благополуччя, безпечності харчових продуктів для населення та розширення міжнародних ринків збуту. Дієвим механізмом простежуваності за обігом сільськогосподарських тварин та продукції тваринного походження в Полтавській області є сучасна система ідентифікації тварин, а саме Єдиний державний реєстр тварин, що створений з метою:

14:16 19.01.2024

Соборність – мета Перемоги.

22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки, яке сталося у 1918 році, та проголошення Акта Злуки українських земель, що відбулося 1919-го. Проголошення Соборності 22 січня 1919 року, коли Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в соборну державу, увінчало прагнення до єднання українців, розділених кордонами тогочасних імперій.

14:08 19.01.2024

Проведено нараду щодо протидії злочинам та шахрайству.

16.01.2024 року в приміщенні Глобинської міської ради старшим дільничним офіцером поліції сектору превенції ВП №1 КРУП капітаном поліції Олексієм Демішевим проведено нараду щодо протидії злочинам, учиненим щодо осіб похилого віку. Детальніше поліцейський зупинився на роботі з населенням щодо протидії шахрайству. Він нагадав присутнім про найбільш популярні схеми обману та те, як слід діяти в тих чи інших ситуаціях. Присутні заслухали інформацію старшого дільничного офіцера поліції про стан профілактичної та попереджувальної роботи щодо запобігання злочинів, скоєних на побутовому рівні, у стані алкогольного сп’яніння проти одиноких, престарілих громадян та попередження тяжких злочинів проти осіб похилого віку за підсумками 2023 року.

14:37 18.01.2024

Ця подія руйнує твердження російської пропаганди

10:34 18.01.2024